Elica EASY BL F/50

  • Zľava 44 %

Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 603 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: E, Celková spotreba: 142 kWh, Počet rýchlostí: 3, Materiál: oceľ, Výška: 40 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 50 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

ELICA EASY BL F/50 je odsávač pár vyrobený v módnom dizajne a ktorý sa stane ozdobou vašej kuchyne. Svojím výkonom 603 m3/h zaistí odstránenie všetkých pár i nepríjemných zápachov aj vo veľkom priestore vašej kuchyne a vy tak budete mať vždy čisté prostredie. Spotrebič pracuje pri hlučnosti 63 db(A) , v závislosti od zvoleného rýchlostného stupňa. Ovládanie je dotykové. Systém osvetlenia je založený na technológii LED, ktorá zaručuje dokonalé osvetlenie pri nízkom príkone a uľahčuje prípravu jedál.

 

 

ELICA EASY BL F/50

Stropný odsávač pár v modernom v matne čiernom prevedení. Jeho netradičný, no štýlový dizajn skrášli každú kuchyňu a dodá jej nevšedný nádych elegancie. Je to zároveń praktický pomocník, ktorého funkčnosť oceníte pri varení. 

Výkon

Nemusíte sa teda obávať, že by ste vôňu po varení cítili v celom byte či dome. Tento odsávač sa vyznačuje aj vysokým výkonom 603 m3/h a hlučnosťou 63 db(A). Kvalitný odsávač pár Elica je vybavený systémom recirkulácie vzduchu pomocou uhlíkového filtra F00264 (je súčasťou balenia).

LED svetlo (3 x 2,5 W)

Odsávač pár je vybavený osvetlením LED. LED diódy poskytujú optimálne osvetlenie varnej dosky a tým ľahšiu prípravu potravín. A čo viac, vydrží až 10-krát dlhšie ako konvenčné žiarovky a prináša úsporu energie vo výške až 90%.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 63 dB
Trieda energ.účinnosti E
Maximálny výkon odsávania 603 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica EASY BL F/50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami