Elica ELIBLOC HT GR A/60

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Vstavaný digestor, Maximálny výkon odsávania: 490 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Počet rýchlostí: 3, Výška: 25,2 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 28,9 cm. Viac info


Cena 198,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 19,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaný digestor Elica ELIBLOC HT GR A/60 v striebornom prevedení je vybavený jedným motorom, ktoré zaručene odsajú nepríjemný pach z vašej kuchyne. Rýchlosť odsávania dosahuje 490 m³/h. Hlučnosť dosahuje 63 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky. Ovládanie je mechanické. Digestor je možné použiť pre odťah aj recirkuláciu. K dispozícii je 1 hliníkový tukový filter. Šírka 60 cm.

 

 

Varenie bez nepríjemností

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Vstavaný digestor Elica ELIBLOC HT GR A/60 v sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V odsávači pár sú zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 490 m³/h za hodinu a pracujú s hlučnosťou v rozsahu od 63 dB.

Halogénové osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár Elica je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre Vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Filter

Odsávač pár disponuje vyberateľným 1 hliníkovým filtrom pre zachytávanie tukových častíc. Odsávač ponúka aj spôsob recirkulácie - uhlíkový filter nie je súčasťou balenia.

Príslušenstvo na dokúpenie: pre recirkuláciu sú potrebné 2 kusy uhlíkových filtrov Elica F00169/S (nie sú súčasťou balenia).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 490 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

3,0 / 5

2 recenzie Elica ELIBLOC HT GR A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

17. 7. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon

Nekvalitný obrázok, chcela som si to pred objednaním pozrieť v predajni ,ale ho nemali, takže bolo prekvapenie keď som ho doma rozbalila, nie je to také ako na obrázku,Ku kvalite sa ešte neviem vyjadriť


Peter

26. 1. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon