Elica ELIBLOC HT GR A/60


Vstavaný digestor, Maximálny výkon odsávania: 647 m3, Maximálna hlučnosť: 71 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Celková spotreba: 114 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 25,2 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 28,9 cm. Viac info


Cena 178,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 198,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,58 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 29,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Elica ELIBLOC HT GR A/60 v striebornom prevedení je vybavený jedným motorom, ktoré zaručene odsajú nepríjemný pach z vašej kuchyne. Rýchlosť odsávania dosahuje 647 m³/h. Hlučnosť dosahuje 71 dB. Navyše ponúka dostatočné osvetlenie vašej varnej dosky. Ovládanie je mechanické. Digestor je možné použiť pre odťah aj recirkuláciu. K dispozícii je 1 hliníkový tukový filter. Šírka 60 cm.

 

 

Varenie bez nepríjemností

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Vstavaný digestor Elica ELIBLOC HT GR A/60 v sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V odsávači pár sú zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 647 m³/h za hodinu a pracujú s hlučnosťou v rozsahu od 71dB.

Halogénové osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár Elica je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre Vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Filter

Odsávač pár disponuje vyberateľným 1 hliníkovým filtrom pre zachytávanie tukových častíc. Odsávač ponúka aj spôsob recirkulácie - uhlíkový filter nie je súčasťou balenia.

Príslušenstvo na dokúpenie: pre recirkuláciu sú potrebné 2 kusy uhlíkových filtrov Elica F00169/S (nie sú súčasťou balenia).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 71 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 647 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica ELIBLOC HT GR A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami