Elica ELIBLOC HT GR A/80


Vstavaný digestor, Maximálny výkon odsávania: 647 m3, Maximálna hlučnosť: 71 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Celková spotreba: 114 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 24,4 cm, Šírka: 72,4 cm, Hĺbka: 28,9 cm. Viac info


Cena 163,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,28 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 27,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Elica ELIBLOC HT GR A/80 v striebornom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prevádzka je možná s odťahom alebo s prevádzkou recirkuácie s použitím vhodného uhlíkového filtra. Jeho montáž je vhodná do skrinky nad varnú plochu. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia s maximálnym výkonom odsávania 255 - 485 m³/hod., 647 m³/hod. pri intenzívnom stupni odsávania. Pracovnú plochu pod digestorom Elica ELIBLOC HT GR A/80 sprehľadňuje LED osvetlenie 2 x 2,5 W. Disponuje tiež hliníkovým tukovým filtrom. Hlučnosť dosahuje maximálne 71 dB. Šírka: 72,4 cm.

 

 

Výkon digestora

Výkon nástenného digestora Elica ELIBLOC HT GR A/80 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou mechanického ovládanieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 255-485 m³/hod. a 647 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 71 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.  Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Je ideálny do moderných kuchýň, kde je kladený dôraz nielen na výkon, ale predovšetkým na dizajn.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v striebornom lakovanom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu a jedným intenzívnym. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 72,4 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0140122. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 72.4 cm
Maximálna hlučnosť 71 dB
Trieda energ.účinnosti C
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 647 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica ELIBLOC HT GR A/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami