Elica FEEL EUPHORIA F/80

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
2 719,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 54,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Luxusný komínový digestor Elica FEEL EUPHORIA F/80 v bielom prevedení v kombinácii s farebnými sklami doplní takmer každú modernú domácnosť. Vďaka systému e-motion je dotykové ovládanie praktické, jednoduché a intuitívne. Osvetlenie varnej plochy je zabezpečené 7 W LED lampou. Osvetlenie sa zapína dotykom horizontálneho panela. Prevádzka digestora Elica FEEL EUPHORIA F/80 je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Výkon odsávania sa pohybuje medzi 320 - 432 m³/hod. a pri intenzívnom stupni až 801 m³/hod. Vybavený je aj hliníkovým tukovým filtom Long Life, ktorý je vysoko účinný a má schopnosť regenerácie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Elegantný dizajn

Skrášlite svoju kuchyňu mimoriadne luxusným a elegantným digestorom. Jedinečný odsávač pár Elica FEEL EUPHORIA F/80 má štýlové lesklé sklenené a netradičné farebné prevedenie - zelené, fialové a oranžové sklenené časti sú uložené na bielom podklade. Tento netradičný a pritom veľmi príťažlivý spotrebič zapadne do modernej kuchyne, kde upúta každý pohľad. Na bielom podklade sa nachádzajú lesklé prvky, ktoré vytvárajú netradičný dizajn. Zabezpečte si do svojej kuchyne digestor, ktorý plní nielen úlohu výkonného pomocníka, ale i dizajnovo príťažlivého doplnku. Svojím vzhľadom sa tento model hodí do moderných kuchýň. Vďaka systému e-motion je ovládanie praktické, jednoduché a intuitívne. Pri odsávaní pary sa otvárajú panely na odsávači. Pri jemnej pare stačí otvoriť menší panel a ak vznikne pary viac otvoríte oba panely.

Výkon odsávača 

Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 30cm nad elektrickou varnou doskou a 30 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 432 m³/hod a pri intenzívnom stupni 801 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 56 - 71 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Silné LED osvetlenie

Pri varení je dôležité, aby pracovný priestor pod digestorom bol dôkladne osvetlený. Výkonný odsávač pár vyniká veľmi silnými LED osvetlení, ktoré sa postará o dokonalé osvetlenie celého priestoru kde práve varíte. Tak budete mať vždy perfektný prehľad o všetkom, čo sa na pracovnej ploche nachádza a viditeľnosť bude podstatne výraznejšia. Silné LED osvetlenie vyniká ešte jedným pozitívom. A tým je jeho úsporná prevádzka. LED žiarovky sú nielen silné, ale i veľmi úsporné, takže s nimi ušetríte na účtoch za energie. A to určite poteší každého zákazníka.

Pohodlné dotykové ovládanie

Ovládanie digestoru bude odteraz ešte jednoduchšie. Jedinečný odsávač pár  disponuje pohodlným a moderným dotykovým ovládaním, ktoré je veľmi obľúbené. Ovládanie funkcií vášho digestora nikdy nebolo tak jednoduché. Jediným dotykom navolíte všetky požadované funkcie. Tento skvelý a praktický spôsob ovládania si obľúbi a zvládne skutočne každý.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0141720. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom LONG LIFE. Je účinným pachovým filtrom, ktorý má schopnosť vlastnej regenerácie a na rozdiel od štandardných fitrov je jeho priemerná životnosť až 3 roky. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Pre zachovanie jeho vlastností jepotrebná jednoduchá údržba: každé 2 - 3 mesiace je potrebné ho umýť teplou vodou a jemným mydlovým prípravkom (alebo umyť v umývačke riadu pri 65 stupňoch C) a následne vysušiť v rúre pri 100 stupňoch Celsia.

Pripojené súbory

Elica FEEL EUPHORIA návod [*.pdf, 7.02 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 80 cm
Maximálna hlučnosť: 58 dB
Maximálny výkon odsávania: 801 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 801 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 30 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 30 cm
Výška komína (min.): 26 cm
Výška komína (max.): 89 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0141720
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 80 cm
Výška: 72,7 cm
Hĺbka: 33,5 cm
Hmotnosť: 45 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 58 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Celková spotreba: 59 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore