Elica SPOT NG H6 IX/A/60

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 365 m3, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energetickej účinnosti: D, Materiál: Nerez, Celková spotreba: 76 kWh, Počet rýchlostí: 3, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 109,6 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 45 cm. Viac info


Cena 174,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 185,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 17,50 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Elica SPOT NG H6 IX/A/60 v nerezovom prevedení vám krásne doplní celkový vzhľad vašej kuchyne. Je zaradený do energetickej triedy D. Tento odsávač pár má jednoduché mechanické ovládanie s 3 úrovňami výkonu odsávania s maximálnym výkonom 365 m³/hod., hlučnosťou len 62 dB a s možnosť odťahu výparov s montážou recirkulácie alebo do komína (priemer odťahovej rúry 150 mm). Odsávač pár Elica SPOT NG H6 IX/A/60 je vybavený kovovým tukovým filtrom, ktorý je možné umývať. Osvetlenie zaisťujú dve LED svetlá s výkonom 2 x 2,5 W, pre dokonalé osvetlenie vašej varnej dosky. Šírka 60 cm.

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača Elica SPOT NG H6 IX/A/60 by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 365 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 62 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 2,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0141725. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 62 dB
Maximálny výkon odsávania 365 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Elica SPOT NG H6 IX/A/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jozef

17. 7. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Veľmi pekný design a prevedenie, jednoduchá inštalácia a obsluha, výborné osvetlenie pracovného priestoru.