Elica SYNTHESIS IX A/100

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
999,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový rohový digestor Elica SYNTHESIS IX A/100 v štýlovom prevedení v atraktívnej nerezovej farbe je zaradený do energetickej triedy C. Jeho prednosťou je optimalizovaný systém odsávania, ako i silné halogénové osvetlenie. Výkon odsávania je 555 m³/hod. a vybrať si môžete z 3 stupňov výkonu. O dôkladné odsávanie sa stará kvalitný motor s horným odťahom. Okrem odťahu do komína môžete využiť i možnosť recirkulácie. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou tlačidiel. Nečistoty z pary účinne zachytí kovový tukový filter, ktorý sa ľahko umýva. Odsávač pár Elica SYNTHESIS IX A/100 je kvalitným pomocníkom pri varení obľúbených jedál vo vašej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

Dotykové ovládanie

Ak i vy patríte k milovníkom dotykového ovládania, tak si s kvalitným odsávačom pár Elica SYNTHESIS IX A/100 prídete na svoje. Tento unikátny digestor vyniká pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Odteraz navolíte stupeň výkonu odťahu, ako i silnéhalogénové osvetlenie úplne pohodlne. Jediným dotykom dostanete do činnosti všetky funkcie, ktoré chcete využiť. Vyskúšajte túto skvelú možnosť a zaručene si to zamilujete. Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, poprípade oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Jeho montáž je idálne na stenu nad varnú plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou.

Odťah do komína alebo recirkulácia

Rohový komínový odsávač pár Elica SYNTHESIS IX A/100 je mimoriadne výkonným pomocníkom do každej domácnosti. Okrem odťahu do komína ponúka i možnosť recirkulácie. To znamená, že vzduch sa po dôkladnom prečistení cez tukový filter vráti späť do miestnosti dokonale prečistený. Odteraz je len na vás, ktorú možnosť odsávania pár využijete. Oba spôsoby však zaisťujú perfektné výsledky, ktoré vám zjednoduchšia a spríjemnia varenie. O dôkladné odsávanie pár sa stará kvalitný motor s horným odťahom, ktorého výkon odťahu je až 555 m³/hod. To zaistí efektívne odsávanie prebytočnej pary produkovanej pri varení. Priemer odťahovej rúry digestora je 150 mm. Vybrať si pritom môžete až zo 3 rýchlostných stupňov výkonu, ktoré si zvolíte podľa množstva produkovanej pary. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Elica CFC0141725. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v nerezovom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránená mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž na stenu nad varnú zónu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED 2 x 2,5 W, ktoré maximálne efektívne osvetľujú pracovnú plochu pod digestorom.

Pripojené súbory

Elica SYNTHESIS IX A 100, návod [*.pdf, 4.47 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 141,4 cm
Maximálna hlučnosť: 63 dB
Maximálny výkon odsávania: 555 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 555 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 71 cm
Výška komína (max.): 111 cm
Vhodný uhl. filter: CFC0141725
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 141,4 cm
Výška: 71 cm
Hĺbka: 89,1 cm
Hmotnosť: 40 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 63 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: C
Celková spotreba: 77 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore