Elica TAMAYA LUXixA60

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Maximálny výkon odsávania: 625 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digestor pár Elica TAMAYA LUXixA60 v nerezovej farbe, má šírku 60 cm so sacím výkonom 272 - 625 m³/h s možnosťou použitia pre odťah alebo recirkuláciu. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej domácnosti. K dispozícii sú 3 rýchlostné stupne nastavenia. Ovládanie je elektronické. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Maximálna hlučnosť dosahuje 66 dB.

 

 

Dizajn

Praktický vstavaný digestor pár Elica TAMAYA LUXixA60, je kompaktný a moderný, svojim jednoduchým ale napriek tomu elegantným dizajnom preto vhodne doplní interiér každej súčasnej kuchyne. 

Odsávanie

Digestor má k dispozícii rôzne stupne rýchlosti odsávania od 272 - 625 m³/h. Takže si zvolíte vždy ten správny podľa toho na koľkých varných zónach varíte a koľko vzniká pary. Vďaka tomu je odsávanie dôkladne aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. Hlučnosť v rozsahu 47 - 66 dB vás veľmi nebude pri varení obťažovať. Digestor je vybavený dvomi hliníkovo-kazetovými tukovými filtrami, ktorý sa po znečistení dá ľahko umyť a potom znovu použiť. Výsledkom je optimálna výkonnosť a čistota v kuchyni. Ak nemáte možnosť priameho odťahu, je možné použiť uhlíkový filter, ktorý zabezpečí recirkuláciu. Uhlíkový filter absorbuje výpary a čiastočne aj dym a následne sa čistý vzduch vracia naspäť do miestnosti. Tento typ filtra ELICA CFC0038668 nie je vo výbave, je nutné si ho zakúpiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 66 dB
Maximálny výkon odsávania 625 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica TAMAYA LUXixA60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené