Elica WAVE IX/F 51

  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: B, Maximálny výkon odsávania: 550 m3


Cena 919,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Odsávač pár Elica WAVE IX/F 51 je vyrobený z kvalitného nerezu, ktorý sľubuje dlhú životnosť a  dlhotrvajúci elegantný vzhľad. Ponúkame ho v atraktívnom dizajne v podobe lampy. Výkonný motor s horným odťahom dosahuje výkon až 480 m3/hod. Jeho prednosťou je nízka hlučnosť a to maximálne iba 65 dB. Okrem odťahu do komína môžete zvoliť i možnosť recirkulácie. Pracovnú plochu pri varení vám osvetlí silné halogénové osvetlenie. O nečistoty sa postará účinný tukový filter z kovu, ktorý sa ľahko umýva. Štýlový odsávač pár Elica WAVE IX/F 51 sa ovláda veľmi jednoducho pomocou ovládacej tyčinky.

 

 

Možnosť odťahu do komína alebo recirkulácia

Pri varení je dôležité, aby prebytočné pary, ktoré tu vznikajú boli účinne pohlcované. Na to slúži kvalitný odsávač pár Elica WAVE IX/F 51, ktorý disponuje výkonom odsávania až 480 m3/hod. To zaistí efektívne a rýchle odsávanie pár. Okrem priameho odťahu do komína môžete využiť i možnosť recirkulácie, to znamená, že prebytočná para je vháňaná do filtra, kde je dôkladne prečistená od mastnoty a nečistôt a ako čistý vzduch sa vracia späť do miestnosti. Oba spôsoby odsávania sú mimoriadne účinné. Je len na vás, ktorý z nich si zvolíte.

Elegatný a netradičný dizajn

Odsávač pár Elica WAVE IX/F 51 ponúkame v netradičnom, no atraktívnom dizajne v tvare lampy, ktorý dokonale zapadne do vašej kuchyne. Je vyrobený z kvalitného nerezového materiálu, ktorý je nielen mimoriadne odolný, ale i veľmi elegantný. Svoj príťažlivý vzhľad si udrží veľmi dlho a vyžaduje len minimálnu údržbu. Tento štýlový digestor bude ozdobou každej kuchyne.

Elegantný a netradičný dizajn - Elica WAVE IX/F 51

Jednoduché ovládanie pomocou tyčinky

Vyskúšajte netradičné ovládanie výkonného odsávača pár Elica WAVE IX/F 51. Ovláda sa pomocou ovládacej tyčinky, ktorou rýchlo a pohodlne navolíte všetky funkcie. Ovládate ňou nielen zapnutie a vypnutie prístroja, ale jednoducho zapnete i silné halogénové svetlo, ktoré dôkladne osvetlí pracovnú plochu pod digestorom. Varenie a príprava pokrmov tak bude jednoduchšia a pohodlnejšia.

Jednoduché ovládanie pomocou tyčinky - Elica WAVE IX/F 51

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti B
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Elica WAVE IX/F 51

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené