Eljet Alu Power zlatá

Cena:
289,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,78 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Eljet Alu Power je moderná e-kolobežka, ktorá zaujme svojím vysoko kvalitným spracovaním a tiež skvelým výkonom. Vybavená je elektromotorom, ktorý dosahuje výkonu 300 W, energiu mu dodává batéria s kapacitou 6,6 Ah. Táto kombinácia umožní dojazd až 15 kilometrov. Maximálna rýchlosť je 23 km/h. Kolobežka si poradí s až 20° stúpaním. Samozrejmosťou je tiež inteligentný brzdový systém s prednou elektronickou a zadnou mechanickou brzdou. Na riadidlách sa nachádza jednoduchý LCD displej, na ktorom uvidíte množstvo zostávajúcej energie, aktuálnu rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Nechýba ani možnosť regulácie rýchlosti v troch stupňoch. Výhodou je veľmi nízka váha 8,1 kg a možnosť rýchleho zloženia. Nosnosť kolobežky je 20-120 kg. Farba zlatá.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Dostatok výkonu pre dojazd do práce alebo do školy

Ak sa neradi tísníte v MHD, alebo sa vám nechce každý deň vyťahovať auto z garáže kvôli pár kilometrom cesty do vášho zamestnania alebo školy, tak práve pre vás je vhodná táto kolobežka. Eljet Alu Power je vybavená elektromotorom, ktorý disponuje výkonom 300 W. Motor je schopný vyvinúť maximálnu rýchlosť 23 km/h. Rýchlosť je možné ovládať trojstupňovým nastavením. Batéria, ktorá dodáva energiu elektromotoru má kapacitu 6,6 Ah, maximálny dojazd kolobežky je 15 km. Nabitie batérie trvá okolo 4 hodín. Ak vaša cesta do práce, alebo do školy vedie do kopčeka, vôbec nevadí. Táto kolobežka si poradí s až 20° sklonom. Minimálna nosnosť kolobežky je 20 kg a maximálna 120 kg.

Kvalitné prevedenie

Eljet Alu Power vynikne aj svojim precíznym spracovaním, ktoré zaistia nielen dlhú životnosť, ale aj komfort pri jazde. 5,5" kolieska s odpružením umožní jazdu aj po menších nerovnostiach bez straty komfortu. Stúpatko má špeciálnu protišmykovú úpravu, ktorá zabráni nechcenému skĺznutiu nohy z kolobežky. Ergonomická riadidlá sú pogumovaná a umožňujú pohodlný a istý úchop. Samotné ovládanie kolobežky je navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie. Brzda a plyn sú priamo na dosah vašim palcom, takže je ovládanie veľmi pohodlné a jednoduché. Súčasťou ovládanie je tiež LCD displej, ktorý zobrazí aktuálnu rýchlosť, množstvo zostávajúcej energie v batérii a tiež prejdenú vzdialenosť.

Bezpečnostné prvky

Pri výrobe tejto kolobežky myslel výrobca aj na bezpečnosť. Hlavným bezpečnostným prvkom je inteligentný elektronický brzdový systém. Každé kolo je vybavené vlastnou brzdou. Na prednom kolese sa nachádza elektronická a na zadnom mechanická brzda. Elektronický systém zaisťuje bezpečne brzdenie, ktoré zaisťuje stabilitu ako kolobežke, tak aj vám. Ďalší bezpečnostný prvok oceníte najmä vo večerných a nočných hodinách. Kolobežka je totiž vybavená tiež LED svetlom, ktoré je integrované v tyči, takže nijako nevyčnieva a ani nehrozí, že ho niekde stratíte. Svetlo zapnete stlačením jediného tlačidla na ovládacom paneli.

Ľahká a skladná

Výhodou Eljet Alu Power je nízka váha 8,1 kg a tiež možnosť jej veľmi rýchleho zloženia, ku ktorému nie je potrebné žiadne náradie a zaberie cca 3 sekundy. Vďaka tomuto tak môžete svoju kolobežku uložiť počas pracovnej doby alebo vyučovaní do vašej skrinky. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Kapacita batérie: 6,6 Ah
Max. rýchlosť: 23 km/hod.
Dojazd: 15 km
Batéria: 24 V
Výkon motora: 300 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eljet
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 120 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 23 km/hod.
Dojazd: 15 km
Výkon motora: 300 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 17 cm
Výška: 26 cm
Hĺbka: 100 cm
Hmotnosť: 9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Adaptér

Batérie

Doba nabíjania: 2 hod.
Kapacita batérie: 6,6 Ah
Batéria: 24 V

Ďalšie parametre

Display: LCD
Odporúčaný vek: 10
Svetlá: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5035

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore