Emos EM-03M 2WIRE

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Praktická sada video vrátnika Emos EM-03M 2WIRE v bielej farbe sa postará o monitorovanie priestorov pred vašimi dverami, aby vás neprekvapila žiadna nečakaná návšteva. Na snímanie slúži vonkajšia kamera a prichádzajúcich hostí uvidíte na 7“ farebnom LCD displeji s vysokým rozlíšením. Špecifikom je široký uhol záberu až 80°, perfektný obraz aj v šere či v noci zabezpečený infračervenými LED diódami, možnosť odomknutia vchodu a otvorenia brány na diaľku, regulovanie hlasitosti zvonenia a šestnásť prednastavených melódií. Inštalácia pomocou 2 vodičov a samotné ovládanie je veľmi jednoduché, no poteší aj vodeodolné prevedenie (IP44) kamerovej jednotky, aby vám zariadenie slúžilo mnoho rokov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Videotelefón Emos H2014 patrí k vybaveniu novodobej domácnosti, k nonstop kontrole priestoru pred vašim domovom. Ovládanie je zabezpečené 7" dotykovým monitorom s farebným displejom, napájanie 12 V DC. Kamerovú jednotku 1/3 CMOS v prevedení antivandal, využijete aj s možnosťou kontroly cez Wi-Fi pripojené zariadenia, alebo na diaľku smartfónom. Možnosť ukladanie fotiek/videozáznamov z kamery do smartfónu. Napájaná je z monitoru a uhol záberu dosahuje 70°. Môžete komunikovať s osobami pred bránou/dverami a aj ovládať otvorenie zámku. Schopnosť regulácie hlasitosti, 8 melódií, prísvit kamery do 150 cm a stupeň ochrany IP44 robia z videotelefónu Emos H2014 tú správnu voľbu pre náročných.

Základné parametre

  • Dosah: 115 m
  • Bezdrôtové: Nie
  • Napájanie: 12 V

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Videotelefón Emos EM-03M 2WIRE

Okrem toho, že videotelefón so širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho človeka za šera či v noci, pripojíte na 7“ farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením aj ovládanie vchodových dverí či pojazd brány. Pomocou jediného tlačidla tak na diaľku jednoducho otvoríte návšteve bez toho, aby ste museli opúšťať pohodlie svojho bytu. Zariadenie vás poteší jednoduchou montážou pomocou 2 vodičov, jednoduchým intuitívnym ovládaním a premyslenými detailmi, ku ktorým patrí napríklad štítok na menovku. 

Vždy viete, kto je pri vchode

So sadou tohto videotelefónu s farebným LCD displejom si budete vždy istí, čo sa deje pri bránke alebo pri vašich dverách. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto u vás doma alebo v kancelárii zazvoní. Navyše si môžete regulovať hlasitosť zvonenia a zvoliť si jednu zo šestnástich prednastavených melódií, ktorá bude najlepšie lahodiť vášmu uchu. 

Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci

Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky prisvieti. 

Špecifické funkcie

  • Odomknete vchod a otvoríte bránu na diaľku – Nielen, že vás videotelefón upozorní na prichádzajúcu návštevu stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore, ale navyše jednoducho na diaľku odomknete vstupné dvere alebo otvoríte bránu.

  • Široký uhol záberu – Dverová kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 80°, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. Obraz z kamerovej jednotky sa vám potom prenesie na 7" farebnú obrazovku.

  • Perfektný obraz vo dne aj v noci – V šere či tme si kamerový systém automaticky prisvieti infračervenými LED diódami. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj v sťažených svetelných podmienkach. 

  • Prepojenie pomocou dvoch vodičov - Máte teraz klasický zvonček a chceli by ste ho jednoducho vymeniť za videotelefón? S týmto zariadením to hravo zvládnete, a to bez toho aby ste museli na miesto privádzať ďalšie káble. Videotelefón je totiž pripravený na prepojenie pomocou dvoch vodičov namiesto klasických štyroch.

  • Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány – Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverný zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán. 

  • Vodeodolné prevedenie dvernej kamerovej jednotky – Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverná kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Bezdrôtové: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Emos
iSmart: Nie
iStupeň krytia: IP 44

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 34,5 cm
Hmotnosť: 1268 g
Výška: 20 cm
Hĺbka: 8,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: video monitor, kamerová jednotka, napájecí zdroj

Konektivita

Bezdrôtové: Nie

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 16
Rozmery zvončeka: 152 × 215 × 18 

Ostatné

Kód produktu: H2050

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore