Emos EM-102WIFI IP kamerová jednotka

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Praktická samostatná IP kamerová jednotka Emos EM-102WIFI sa poľahky spojí s vaším smartfónom alebo tabletom (dokáže pripojiť až 5 zariadení), a vy tak budete vidieť, kto stojí pred vašimi dverami. Stačí si nainštalovať bezplatnú aplikáciu a z pohodlia gauča otvoriť bránku svojim návštevám. Zariadenie disponuje vodeodolnou kamerovou jednotkou (s krytím IP44), melodickým zvončekom na 3 tužkové batérie s tlačidlom na prepínanie melódie, funkciou detekcie pohybu, nočným videním, jednoduchou inštaláciou a možnosťou vyfotiť alebo natočiť podozrivú osobu, keď práve nie ste doma.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Videotelefón Somogyi DPV WiFi patrí k vybaveniu novodobej domácnosti. Spája 4 funkcie a to vchodový videotelefón, bezdrôtový zvonček, alarm a otvárač brány/zámky. Informácie o návštevníkoch získate, aj vďaka senzoru pohybu, prostredníctvom internetu odkiaľkoľvek. Bezdrôtový zvonček je napájaný 3 AA batériami a disponuje 8 melódiami, svetelnou signalizáciou a dosahom 30 m. Pripojenie do siete je 12 V adaptérom a k internetu káblom, alebo bezdrôtovo. Otvorenie brány na diaľku, vyhotovenie fotografií/videozáznamov návštevníkov, nočné osvetlenie, ako aj spätné prezeranie si všetkých udalostí prostredníctvom telefónu (prepojenie až 8 zariadení) vytvárajú perfektný balíček ku kontrole priestoru pred vaším domovom.

Základné parametre

 • Dosah: 30 m
 • Bezdrôtové: Nie
 • Napájanie: 12 V

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

IP kamerová jednotka Emos EM-102WIFI

 • Bezdrôtový videotelefón H1139 - Vo voľnom čase doprajte svojim nohám aj nervom zaslúžený pokoj – vitajte návštevy z pohodlia gauča. Stačí si zaobstarať kamerovú jednotku Emos H1139, ktorá sa pomocou WiFi spojí s vaším smartfónom a premení ho v prenosný bezdrôtový videotelefón.

 • Spárujte ho s mobilom alebo tabletom – Videovrátnik uľahčí život vašim návštevám, ale hlavne vám samotným. Jeho vonkajšiu kamerovú jednotku spárujete s akýmkoľvek smartfónom (so systémom Android i iOS). Vďaka tomu prichádzajúcich na diaľku oslovíte a pustíte ich dovnútra z akejkoľvek časti domu. Ku kamerovej jednotke pripojíte až 5 mobilov alebo tabletov. Komunikovať s návštevou môže však vždy len jeden člen rodiny – ktorý prijme hovor ako prvý.

 • Odomknite bránku na diaľku - Na návštevu vás mobil upozorní volaním. Akonáhle ho prijmete, zobrazí sa na displeji tvár prichádzajúceho. Vítanému človeku stiskom jedného tlačidla na diaľku odomknete bránku a necháte ho dôjsť až k vašim dverám.

 • Buďte pripravení na neželaných hostí - Pochybným osobám naopak neotvoríte, a naviac si ich tvár vyfotíte alebo natočíte na video, ktoré si následne prezieravo uložíte do pamäte vášho telefónu. V tomto prípade je prepojenie so smart zariadením obzvlášť užitočné, pretože i keď budete ďaleko od domova, nikto to nespozná. 

 • Žiadne kopanie ani vŕtanie do steny - Táto vodeodolná kamerová jednotka (s krytím IP44) komunikuje s mobilom aj zvončekom bezdrôtovo, na vlnách vašej domácej Wi-Fi. Na stĺpik pri bránke ju nainštalujete za pár minút pomocou trochy silikónu a niekoľkých malých skrutiek. Potom už si len zadarmo stiahnete do svojho mobilu alebo tabletu príslušnú aplikáciu a môžete sa tešiť na prvú návštevu.

 • Pre istotu aj klasický zvonček - Melodický zvonček na 3 tužkové batérie vás upozorní na návštevu, aj keby vášmu mobilu alebo tabletu došla energia. Okrem ON/OFF má na boku aj tlačidlo prepínajúce melódie.

 • Obsah balenia: dverná kamerová jednotka, montážna strieška (ku kamerovej jednotke), napájací zdroj, melodický zvonček, upevňovacie skrutky

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Bezdrôtové: Áno
Napájanie: 12 V

Ďalšie vlastnosti

Značka: Emos
iSmart: Áno
iStupeň krytia: IP 44

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 880 g
Výška: 25 cm
Hĺbka: 8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kamerová jednotka, napájecí zdroj, melod. zvonek

Konektivita

Bezdrôtové: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 12 V

Ďalšie parametre

Rozmery zvončeka: 80 × 156 × 63

Ostatné

Kód produktu: H1139

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore