Emos H1019 (biela)

Cena:
269,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Cíťte sa doma bezpečne vďaka tomuto domácemu videotelefónu Emos H1019. Vyznačuje sa mimoriadne spoľahlivou prevádzkou i jednoduchým používaním. Z montáže nemusíte mať žiadne obavy. Veľké zásahy do fasády nebudú nutné. Farebná obrazovka dosahuje veľkosť sedem palcov, čím ponúka dostatočne veľkú plochu pre spoznanie osoby na druhej strane. Komunikáciu medzi Vami zase umožňuje hands free. Vnútornú pamäť si možno v prípade potreby rozšíriť pomocou Micro SD karty.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Displej

LCD farebná obrazovka dosahuje veľkosť 7 palcov (17,5 cm), čím ponúka dostatočne veľkú plochu pre pohodlné používanie i sledovanie osoby na druhej strane. Dobrú viditeľnosť zabezpečuje aj prísvit kamery do vzdialenosti 150 centimetrov. Intuitívne a naozaj jednoduché ovládanie zaručuje aj dotyková technológia. Zo samotnej obsluhy teda nemusíte mať žiadne obavy. 

Pamäť

Interná pamäť tohto telefónu pojme až 50 vytvorených snímkou. Vložením micro SD karty si ju však veľmi jednoducho a pohodlne rozšírite. Získate tak záznamy obrazu a videosekvencií pri zazvonení. Vy i Vaši najbližší sa teda budete cítiť oveľa bezpečnejšie. 

Prevádzka

Domáci videotelefón Emos H1019 Vás poteší aj množstvom skvelých funkcií, ktoré budete mať k dispozícii. Na mysli máme predovšetkým možnosť obsluhy dverného zámku a pojazdu brány. Ani horšie svetelné podmienky neovplyvnia jeho funkčnosť, a to vďaka vysokosvietivému bielemu LED svetlu. Komunikáciu medzi osobou na druhej strane umožňuje hands free. Hlasitosť si možno prispôsobiť podľa potreby. 

Dizajn 

Okrem skvelých funkcií sa videotelefón pýši aj kvalitným spracovaním a atraktívnym dizajnom v bielom prevedení. Vyrobený je z masívneho kovu, čím zaručuje naozaj dlhú životnosť. Montáž i samotná obsluha tohto prístroja je veľmi jednoduchá, takže z nej nemusíte mať žiadne obavy. Žiadne zasekávanie do fasády nie je nutné. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Bezdrôtové: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Emos
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 37 cm
Hmotnosť: 1296 g
Výška: 28 cm
Hĺbka: 9 cm

Konektivita

Bezdrôtové: Nie

Funkcie

LED indikácia: Nie

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore