Emos ZY2188 APP 150 LED

  • Výpredaj

Počet svetelných zdrojov: 150, Vonkajšie použitie: Áno, Farba svetla: studená biela, teplá biela,


Cena 31,49 €

0,63 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Aplikáciou ovládaná vianočná svetelná LED reťaz Emos ZY2188 150 LED s príkonom 3,6 W svieti studenou, alebo teplou bielou farbou. Vďaka krytiu IP44 je reťaz vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. K dispozícií ponúka 150 LED diód. Životnosť LED diód dosahuje 10000 hodín. Reťaz je dlhá 15 metrov.

Ovládanie prostredníctvom aplikácie

V dnešnej dobe je prirodzené, že čoraz viac vecí ovládame cez inteligentné zariadenia. Výnimkou nie sú ani vianočné reťaze. Najskôr v aplikácii vyhľadáte všetky reťaze, ktoré máte a následne ich s aplikáciou spárujte. Potom si môžete jednotlivé reťaze pomenovať, napríklad "záhrada", "obývačka" alebo "kuchyňa", aby ste presne vedeli, ktorú sadu ovládate. V zariadeniach s operačným systémom Android môžete naraz ovládať 7 reťazí, pri systéme iOS dokonca ešte o jednu viac. 


8 módov svietenia

Na telefóne alebo tablete si môžete vybrať z 8 rôznych módov svietenia, alebo dokonca nastaviť úroveň stmievania. Reťaz potom môže svietiť iba na 25%, 50% alebo 75% intenzity. Farbu svetla si v aplikácii môžete tiež nastaviť, od teplej bielej až po studenú bielu, alebo tieto dve farby namiešať. 


Časové obdobia

Na každej reťazi si tiež vďaka funkcii časovača môžete vybrať dve časové obdobia, počas ktorých bude každý deň svietiť a po uplynutí tejto doby sa sama vypne. Môžete si tak napríklad nastaviť, aby reťaz svietila od 8 do 9 hodiny a potom od 17 do 22 hodiny. Všetko presne podľa vašich preferencií. Aplikácia na oboch systémoch ponúka výber zo 16 jazykových verzií.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet svetelných zdrojov 150
Vonkajšie použitie Áno
Farba svetla studená biela, teplá biela

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Emos ZY2188 APP 150 LED

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené