Energy Sistem Headphones Style 1 Talk čierne


Slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, 3,5 mm, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Zabudovaný mikrofón, 1,2 m kábel, Impedancia: 64 ohm, Odnímateľný kábel. Viac info

Farba


Cena 17,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,36 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Slúchadlá Energy Sistem Style 1 Talk v čiernom prevedení s integrovaným mikrofónom a odpojiteľným káblom poskytnú dokonalé pohodlie pri počúvaní hudby.

Hands-free hovory

Prostredníctvom integrovaného mikrofónu môžete ľahko a rýchlo vybavovať hands-free telefonáty bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka.

Dokonalé pohodlie

Dizajn cez uši úplne zakrýva uši, čím blokuje hluk pozadia a poskytuje väčší pocit izolácie od okolitých ruchov. Pripojte odpojiteľný zvukový kábel s 3,5 mm konektorom k akémukoľvek prehrávaču hudby a vychutnávajte si hudbu nepretržite, bez obmedzení a v pohodlí tak dlho, ako budete chcieť. 

Ľahký dizajn

Slúchadlá sa dajú otáčať o 180°, vďaka čomu ich môžete zbaliť do kompakntých rozmerov a vziať so sebou kamkoľvek. Pretože majú ultraľahký dizajn, takmer si nevšimnete, že ich máte na sebe. Nastaviteľný hlavový most vám perfektne sadne na hlavu, takže sa môžete sústrediť na hudbu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Impedancia 64 ohm
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné
Ovládanie hlasitosti Nie
Aktívne tlmenie hluku Nie
Odnímateľný kábel Áno
Dĺžka kábla 1.2 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Energy Sistem Headphones Style 1 Talk čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami