Energy Sistem Music Box 2+ zelený


Bezdrôtový reproduktor, Smart: Nie, Farba zelená, 2 × reproduktor, Typ reproduktora: 2 - pásmový, RMS výkon: 6 W, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Nie, AirPlay: Nie, NFC: Nie, FM rádio: Áno, DAB: Nie, USB port: Nie, AUX vstup: Áno, DAB: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Nie, Výstup pre slúchadlá: Nie, Vstavaný displej: Nie, Typ batérie: Li-Pol. Viac info

Farba


Cena 36,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,74 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový bezdrôtový reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ vo sviežej mätovej farbe sa postará o kvalitný prísun zvuku, ktorý bude do priestoru prúdiť z dvojice 40 mm reproduktorov s plným rozsahom s výkonom 6 W. Technológia Bluetooth 5.0 vám umožní bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilu či tabletu, prípadne môžete pomocou 3,5 mm audio vstupu pripojiť akékoľvek hudobné zariadenie či prehrávať súbory z Micro SD karty. A ak by vám predsa len došla inšpirácia, môžete si vypočuť FM rozhlasové vysielanie a uložiť až 50 predvolieb. Integrovaná batéria sa pri tom postará o výdrž až 14 hodín prehrávania, aby ste si svoj reproduktor mohli vziať všade so sebou. S určitosťou poteší aj funkcia True Wireless Stereo, s ktorou si užijete ešte väčší pôžitok z hudby pripojením ďalšieho kompatibilného reproduktora.

Nie je nič lepšie ako zdieľanie hudby

Tento prenosný reproduktor s technológiou Bluetooth 5.0 vám umožní bezdrôtovo prehrávať hudbu zo všetkých vašich zariadení. Okrem toho disponuje technológiou True Wireless Stereo, pomocou ktorej ho môžete spárovať s iným reproduktorom a prehrávať hudbu súčasne na oboch zariadeniach s dvojnásobným výkonom.

Vezmite ho všade so sebou

Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa tento reproduktor poľahky zmestí do vrecka, aby mohol ísť s vami, nech ste kdekoľvek a vďaka nabíjateľnej lítiovej batérii si vychutnáte až 14 hodín prehrávania.

Pripojiteľnosť

Zvukový vstup na zadnej strane zariadenia vám umožní pripojiť ľubovoľný prehrávač hudby. Funkcia handsfree sa zabezpečí rýchle a pohodlné prijímanie hovorov. 

V rádiu znie všetko lepšie 

Vychutnajte si svoje obľúbené FM rozhlasové stanice a programy pomocou 50 predvolieb.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Zvukové formáty mp3, wav
Frekvenčný rozsah (Hz) 80-18000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 6 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Energy Sistem Music Box 2+ zelený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené