Energy Sistem Outdoor Box Shower svetlomodrý


Bezdrôtový reproduktor, Smart: Nie, Farba modrá, 1 × reproduktor, Typ reproduktora: 1 - pásmový, RMS výkon: 5 W, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Nie, AirPlay: Nie, NFC: Nie, FM rádio: Áno, DAB: Nie, USB port: Nie, AUX vstup: Áno, DAB: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Nie, Výstup pre slúchadlá: Nie, Certifikácia IPX4, Vstavaný displej: Nie, Typ batérie: Li-Pol. Viac info


Cena 34,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný bezdrôtový reproduktor Energy Sistem Outdoor Box Shower vo svetlomodrom prevedení sa stane vaším príjemným spoločníkom či už na výletoch alebo dokonca aj v sprche. Špecifikom je odolnosť voči striekajúcej vode či integrované FM rádio, vďaka ktorým nepremeškáte najnovšie aktuality ani počas kúpeľa. Disponuje 40 mm širokopásmovým reproduktorom, ktorý bude prehrávať tóny s výkonom 5 W, a integrovanou batériou s kapacitou 1 500 mAh, ktorá sa zase postará o 12 hodín nepretržitej prevádzky. Okrem streamovania hudby cez Bluetooth v4.2 sa pýši aj slotom pre microSD karty a 3,5 mm jack konektorom pre prehrávanie playlistov z externých úložísk, no poteší aj praktický popruh na zavesenie.

Energy Sistem Outdoor Box Shower

  • Zaspievajte si v sprche – Zoberte si reproduktor do sprchy a vychutnajte si hudbu. Reproduktor je odolný voči striekajúcej vode, takže sa stane dokonalým spoločníkom, vďaka ktorému si vychutnáte hudbu aj pri kúpaní. 

  • Informácie aj počas sprchovania – Reproduktor má integrované FM rádio pre počúvanie rozhlasových staníc aj v sprche. Neujde vám žiadna relácia a budete informovaní aj o všetkých aktuálnych udalostiach.

  • 12 hodín hudby na jedno nabitie – Vychutnajte si 12 hodín hudby na jedno nabitie a podporu technológie True Wireless stereo pre jednoduché spárovanie s ďalším reproduktorom. 

  • Máte na výber – Okrem bezdrôtového streamovania cez Bluetooth je k dispozícii aj slot na microSD kartu alebo 3,5 mm jack konektor na pripojenie prenosného audio prehrávača.

  • Kľúčové vlastnosti – 40 mm širokopásmový reproduktor, výkon 5 W, Bluetooth v4.2, popruh na zavesenie, kapacita batéria 1 500 mAh, doba nabíjania 3 hodiny     

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Zvukové formáty mp3, wav
Frekvenčný rozsah (Hz) 100-18000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 5 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmový
Počet reproduktorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Energy Sistem Outdoor Box Shower svetlomodrý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené