Energy Sistem Outdoor Box Shower svetlomodrý


  Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Áno, Zvukové formáty: mp3, wav, Frekvenčný rozsah (Hz): 100-18000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 5 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 1 - pásmový, Počet reproduktorov: 1,


  Cena 34,90 €

  0,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Kompaktný bezdrôtový reproduktor Energy Sistem Outdoor Box Shower vo svetlomodrom prevedení sa stane vaším príjemným spoločníkom či už na výletoch alebo dokonca aj v sprche. Špecifikom je odolnosť voči striekajúcej vode či integrované FM rádio, vďaka ktorým nepremeškáte najnovšie aktuality ani počas kúpeľa. Disponuje 40 mm širokopásmovým reproduktorom, ktorý bude prehrávať tóny s výkonom 5 W, a integrovanou batériou s kapacitou 1 500 mAh, ktorá sa zase postará o 12 hodín nepretržitej prevádzky. Okrem streamovania hudby cez Bluetooth v4.2 sa pýši aj slotom pre microSD karty a 3,5 mm jack konektorom pre prehrávanie playlistov z externých úložísk, no poteší aj praktický popruh na zavesenie.

  Energy Sistem Outdoor Box Shower

  • Zaspievajte si v sprche – Zoberte si reproduktor do sprchy a vychutnajte si hudbu. Reproduktor je odolný voči striekajúcej vode, takže sa stane dokonalým spoločníkom, vďaka ktorému si vychutnáte hudbu aj pri kúpaní. 

  • Informácie aj počas sprchovania – Reproduktor má integrované FM rádio pre počúvanie rozhlasových staníc aj v sprche. Neujde vám žiadna relácia a budete informovaní aj o všetkých aktuálnych udalostiach.

  • 12 hodín hudby na jedno nabitie – Vychutnajte si 12 hodín hudby na jedno nabitie a podporu technológie True Wireless stereo pre jednoduché spárovanie s ďalším reproduktorom. 

  • Máte na výber – Okrem bezdrôtového streamovania cez Bluetooth je k dispozícii aj slot na microSD kartu alebo 3,5 mm jack konektor na pripojenie prenosného audio prehrávača.

  • Kľúčové vlastnosti – 40 mm širokopásmový reproduktor, výkon 5 W, Bluetooth v4.2, popruh na zavesenie, kapacita batéria 1 500 mAh, doba nabíjania 3 hodiny     

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Wi-Fi Nie
  Bluetooth Áno
  USB port Nie
  Integr.čítačka kariet Áno
  Zvukové formáty mp3, wav
  Frekvenčný rozsah (Hz) 100-18000 Hz
  Airplay Nie
  RMS výkon 5 W
  NFC Nie
  Typ reproduktora 1 - pásmový
  Počet reproduktorov 1

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Energy Sistem Outdoor Box Shower svetlomodrý

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené