EPSON DS-530N

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Typ skenera: prechodový, Automatický podavač: Áno, Rozlíš.opt.skenovania: 600x600. Viac info


Cena 719,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Inteligentný skener Epson DS-530N s podávačom listov ponúka množstvo užitočných funkcií pre skenovanie mnohých typov dokumentov. Okrem rýchlosti skenovania až 35 str./min. máte k dispozícii širokú škálu možností spracovania dokumentov. Umožňuje inteligentné nastavenie farieb a obrazu ako je automatický orez, korekciu naskenovaného dokumentu, odstránenie prázdnych stránok a mnohé ďalšie. Systém aktívnych separačných valčekov zaisťuje správne naskenovanie každého jednotlivého listu v maximálnej kvalite. Obsahuje prídavný panel sieťového rozhrania. Rýchly prenos zabezpečuje pripojenie USB 3.0. Epson DS-530N predstavuje inteligentné riešenie pre správu firemných dokumentov a ponúka výkon a všestrannosť svetovej triedy.

Potenciál skenovania dokumentov

Epson DS-530N skenuje rýchlosťou až 35 str./min (70 obr./min). Okrem toho ponúka širokú škálu možností spracovania dokumentov, takže môžete rýchlo snímať, organizovať, ukladať a zdieľať všetky dôležité dokumenty. Vďaka odporúčaném dennému objemu až 4000 skenov sa tak stane nenahraditeľným pomocníkom pre vašu kanceláriu a pri plnení pracovných úloh sa naňho budete môcť úplne spoľahnúť. Skener vašej firme umožní získať kontrolu nad zásadnými informáciami, zvýšiť kvalitu obchodných rozhodnutí a efektivitu prevádzky aj procesov.


Rýchlejšie spracovanie informácií

Tento skener bol vyvinutý s cieľom zjednodušiť uchovávania záznamov a zároveň zabezpečiť vysoký stupeň zabezpečenia a spoľahlivosti. Tieto funkcie dopĺňa schopnosť zariadenia zabezpečovať vysoko kvalitné skenovanie (300 DPI) pri vysokých rýchlostiach vďaka vylepšenému spracovaniu obrazu, ako sú automatické orezanie, automatické úpravy skosenia a zníženie skreslenia farieb, ktoré vykonáva vstavaný vysoko výkonný dvojjadrový procesor s hardvérovým zrýchlením. Vzhľadom na potrebu účinnej automatizácie najrôznejších procesov je určený najmä do kancelárskeho prostredia. Obsahuje prídavný panel sieťového rozhrania s 5-riadkovým LCD displejom s funkciou skenovania priamo do počítača.


Výkonná zobrazovacia technológia

Snímky môžete pri skenovaní ľahko upravovať prostredníctvom softvéru pre vylepšenie obrazu od spoločnosti Epson s funkciami pre vyrovnávanie skosenia a automatické otočenie. Ďalšie pokročilé funkcie, ako rozpoznávanie čiarových kódov a zonálne rozpoznávanie OCR, umožňujú rýchlo rozdeliť dokumenty a ľahko pomenovať súbory. 


Dynamické a spoľahlivé podávanie dokumentov

Epson DS-530N disponuje systémom aktívnych separačných valčekov, ktoré eliminujú kontrolu podaní dvoch listov súčasne a zaisťujú správne naskenovaní každého jednotlivého listu v maximálnej kvalite. Aktívny systém podávania funguje pomocou inovatívneho zásobníka papiera, ktorý napomáha ľahšiemu skenovanie stránok. Zníženie trenia medzi zásobníkom a stránkou, ktorá má byť skenovaná, umožňuje ľahší prechod médií zariadením a súčasne minimalizuje chyby podávania


Režimy skenovania

Znížením rýchlosti valca zabezpečuje, aby boli krehké dokumenty, napríklad pokrčené alebo nepevné dokumenty starostlivo spracované bez zvýšenia veľkosti súboru. Pomalý režim skenovania, sa na trhu objavuje prvýkrát. Ďalším praktickým doplnkom je režim automatického skenovania, ktorý sa spustí hneď, ako do zariadenia vložíte list papiera. Riadi fyzické i digitálne procesy súčasne a umožňuje spracovanie veľkého množstva dokumentov. Disponuje aj režimom dlhého dokumentu, čím vám umožňuje jednostranne skenovať dokument dlhší ako 6 metrov (6096 mm).


Pokročilé skenovanie Epson

Epson DS-530N ponúka dvojkrokový proces skenovania určený najmä pre prostredie s veľkými objemami dokumentov na skenovanie. Zaznamená a roztriedi dokumenty počas niekoľkých sekúnd na základe pokročilých vopred definovaných parametrov, ktoré si sami nastavíte. Ovládače TWAIN, ISIS a WIA a ďalšie softvérové plugin moduly umožňujú bezproblémovú integráciu vo vašich preferovaných DMS systémoch správy dokumentov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera prechodový
Automatický podavač Áno
Rozlíš.opt.skenovania 600x600

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií EPSON DS-530N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami