Epson EcoTank L3156 biela

Cena:
175,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,50 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Atramentová tlačiareň Epson EcoTank L3156 3in1 v bielej farbe je multifunkčné zariadenie, s ktorým môžete tlačiť, skenovať aj kopírovať. Tlačiareň využíva systém atramentového zásobníka s veľmi veľkou kapacitou, aby úplne eliminovala potrebu atramentových kaziet, čím zaručuje až 90% úsporu nákladov. Rýchlosť tlače je 10 strán/min. čiernobielo a 5 strán/min. farebne s rozlíšením tlače 5760x1440 DPI a rozlíšením skenovania 1200x2400 DPI (horizontálne a vertikálne). Tlačiareň disponuje vstupným zásobníkom na papier s kapacitou 100 listov a výstupnou priehradkou na papier s kapacitou 30 listov. K zariadeniu sa pripojíte cez USB kábel, Wi-Fi, Wi-Fi Direct. Aplikácia Epson iPrint zabezpečí jednoduchú tlač z tabletov, smartfónov a ďalších zariadení.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Tlač takmer odkiaľkoľvek

Tlačte na tlačiarni Epson kedykoľvek a takmer odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu. Jednoduché pripojenie tlačiarne k zariadeniam zabezpečí buď štandardný kábel USB, alebo bezdrôtové rozhranie Wi-Fi, ktoré poskytne možnosť tlačiť aj z mobilných zariadení. Vďaka aplikácii Epson iPrint je to skutočne jednoduché. Stačí ju prevziať, nainštalovať a môžete tlačiť dokumenty, fotografie alebo súbory PDF, ako aj skenovať a kopírovať. Bezdrôtové tlačenie tak nebolo nikdy komfortnejšie. 

Úsporná tlačiareň bez kaziet

Tlačiareň Epson využíva systém atramentových zásobníkov s veľmi veľkou kapacitou, aby úplne eliminovala potrebu atramentových kaziet. Výhodou je, že nemusíte vymieňať žiadne kazety. Jednoducho doplníte atramentové náplne Epson do zásobníka a môžte pokračovať ďalej. Systém zásobníkov tým zaručuje až 90% úsporu nákladov. 

Všetko v jednom

Tlačiareň Epson L3156 3v1 je multifunkčné zariadenie, ktoré ponúka tlač, skenovanie a kopírovanie. Plošný skener vám umožní previesť vaše dokumenty a fotografie do digitálnej podoby s rozlíšením až 2400 DPI. Je určený na skenovanie médií, pričom výstupy sa uložia do bežných formátov - JPEG, TIFF, PDF, BMP. Kombináciou tlačiarne a skeneru získate výkonnú kopírku, ktorá zabezpečí rýchle kopírovanie tak farebne ako i čiernobielo. 

Rýchla a jednoduchá obsluha

Práca s tlačiarňou je jednoduchá od úplného začiatku. Vstupný zásobník na papier s kapacitou 100 listov a výstupný na 30 listov uľahčí manipuláciu s papierom a tým prispeje k zvýšeniu produktivity práce. Pomocou ovládacích tlačidiel a dodávaného softvéru jednoducho a rýchlo nakonfigurujete požadované nastavenie. 

Vysoko kvalitná tlač 

Multifunkčná tlačiareň predstavuje ideálne zariadenie pre použitie v domácnosti či menšej kancelárii. Ponúka vysoko kvalitnú tlač s optimálnou farebnosťou a rozlíšením až 5760x1440 DPI, pričom sa vyznačuje rýchlosťou tlače 10 strán/min. čiernobielo a 5 strán/min. farebne. 

Obsah balenia:

  • Tlačiareň Epson EcoTank L3156
  • Štyri samostatné 70 ml atramentové náplne 
  • 1 náplň s čiernym atramentom navyše
  • Návod
  • Softvér (CD)
  • Záručný list

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Tlač: farebná
Rýchlosť tlače: 10 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI): 5760
Max.tlač.veľkosť: A4
Obojstranné funkcie: ručné
Air print: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Epson

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 37,5 cm
Výška: 17,9 cm
Hmotnosť: 3,9 Kg
Dĺžka: 34,7 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Tlač

Tlačová technológia: Atramentová
Tlač: farebná
Rýchlosť tlače: 10 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI): 5760
Max.tlač.veľkosť: A4
Obojstranné funkcie: ručné
Air print: Nie

Fax

Faxovanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: C11CG86413

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore