Epson EcoTank ITS L4160

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Cashback 40 €

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, Integr.čítačka kariet: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Nie, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače: 10.5 str/min, Maximálne rozlíšenie (DPI): 1200 dpi, Max.tlač.veľkosť: A4, Obojstranné funkcie: Automatické, Air print: Áno,


Cena s Cashbackom 40,00 € Platí do 31. 12. 2021
Ako získať cashback
239,00 €

Cena 279,00 €

5,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Atramentová tlačiareň Epson L4160 v čiernej farbe vás zoznámi s tlačou bez atramentových kaziet. Zariadenie poskytuje tlač, skenovanie a kopírovanie v jednom. K dispozícii má bezdrôtovú technológiu Wi-Fi Direct, s ktorou sa ľahko pripojíte s vašim smartfónom pre rýchlu tlač. Kompaktná tlačiareň ponúka aj obojstrannú tlač. Obsahuje vylepšený systém plnenia atramentu prostredníctvom fľaštičiek s atramentom. Disponuje 3,5 cm LCD displejom, čítačkou SD kariet a LED indikátormi. V balení sa nachádza atrament, ktorý poslúži na tlač až 14 000 strán čiernobielo a 5 200 strán farebne.

Ekonomická tlač

Tlačiareň Epson L4160 sa pýši menej častým dopĺňaním atramentu vďaka technológii EcoTank ITS. Atramentové nádržky s veľmi veľkou kapacitou eliminuje potrebu atramentových kaziet. Súčasťou balenia je atrament na tlač až 14 000 strán čierno-bielo a 5 200 strán farebne. Tlačiareň má k dispozícii aj automatickú obojstrannú tlač, ktorá bude šetriť množstvom papierov. Nemusíte často kupovať žiadne atramentové kazety po dobu približne troch rokov.

Kompaktný dizajn

V prednej časti tlačiarne Epson L4160 sa nachádzajú nádržky na atrament, ku ktorým budete mať ľahký prístup pre dopĺňanie atramentu a jasný prehľad o hladine atramentu. K dispozícii má aj vylepšený systém plnenia atramentu tak, aby znížil riziko neporiadku a vyšplechnutia. Fľaštičky disponujú mechanizmom, ktorý sa postará, aby sa s príslušnou farbou mohli naplniť len správne nádržky. Vďaka čiernemu atramentu na báze pigmentu a farebným atramentom na báze farbív prináša výtlačky s ostrým, jasným textom a živými farbami.

Praktické pripojenie

Atramentová tlačiareň Epson L4160 má k dispozícii bezdrôtovú technológiu Wi-Fi s ktorou môžete tlačiť takmer odkiaľkoľvek. Funkcia Wi-Fi Direct priamo prepojí vašu tlačiareň s vašim smartfónom, tabletom alebo počítačom či notebookom. Stačí už len odoslať dokument do tlačiarne a tá sa o tlač postará. Prostredníctvom tejto funkcie môžete skenovať dokumenty do mobilu alebo notebooku. K dispozícii má aj USB port a čítačku pamäťových kariet pre pripojenie ďalších zariadení. 

Tlač, skenovanie aj kopírovanie v jednom

Tlačiareň Epson L4160 predstavuje multifunkčné zariadenie, ktoré vám umožní nie len tlač dokumentov, ale aj kopírovanie alebo skenovanie. Pri tlači je rýchlosť 10,5 strán za minútu v čierno bielej farbe a farebne 5 strán za minútu na obyčajný papier. Pre skenovanie využíva rozlíšenie 300 DPI s rýchlosťou 2,4 ms na riadok. Výstupné formáty skenovania sú BMP, JPEG, TiFF a PDF. Disponuje jednou priehradkou na papier s kapacitou 100 listov štandardných papierov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 10.5 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI) 1200 dpi
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie Automatické
Air print Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Epson EcoTank ITS L4160

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Robert

14. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • pomer cena / výkon

Mirjam

3. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • Jednoduchá na ovládanie, výber tlačenia F/R
  • Zatiaľ žiaden

Praktická tlačiareň na domáce použitie