Epson EF-100B Android TV Edition čierny


Projektor, 3LCD Technológia, Osvetlenie: laserové, 1366x768 px, 2500000:1, Životnosť lampy: 12000 h, 3D kompatibilita: Nie, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Vstavané reproduktory: Áno, VGA 0 ×, DVI 0 ×, HDMI 1 ×, Kompozitný video vstup 0 ×, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, čierna. Viac info


Cena 869,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Home cinema laserový projektor s Android TV Epson EF-100B Android TV Edition v čiernej farbe s laserovým zdrojom svetla sa vďaka kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a poľahky sa zmestí aj do tašky. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 30“ – 150“ a jeho špecifikom je adaptér Android TV, vstavaný Google Assistant, technológia Chromecast, laserový zdroj svetla, technológia 3LCD (pre jasný a živý obraz) či použitie aj pri bežnom dennom osvetlení. Na pripojenie slúži niekoľko konektorov: USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, HDMI vstup, audiovýstup a stereofónny konektor mini-jack. Disponuje rozlíšením HD (1366 x 768), Bluetooth technológiou, Wi-Fi či integrovanými reproduktormi s výkonom 5 W.

Epson EF-100 Android TV

Tento elegantný a sofistikovaný projektor so širokou ponukou funkcií je vybavený adaptérom Android TV. Kompaktné a ľahké prevedenie uľahčuje prenášanie medzi miestnosťami aj mimo domov. Umožňuje premietať takmer okamžite, z ľubovoľného smeru a za denného svetla. Premieta obsah z telefónov, streamovacích zariadení, notebookov, herných konzol a ďalších zdrojov.

Inteligentnejší spôsob sledovania

Technológia Android TV umožňuje streamovať zábavné relácie, hry, filmy, správy a ďalší obsah s ľahkou obsluhou. Stačí zapojiť adaptér Android TV do portu HDMI projektora, pripojiť sa k nemu cez Wi-Fi a začať streamovať. Vstavaný Google Assistant podporuje hlasové ovládanie, ale môžete tiež jednoducho použiť diaľkový ovládač. Vstavaná technológia Chromecast uľahčuje zdieľanie obsahu z telefónu, tabletu alebo notebooku. K premietaniu môžete použiť predinštalované aplikácie, ako je YouTube, alebo si stiahnuť ďalšie cez Google Play. K adaptéru môžete cez Bluetooth pripojiť zvukové sústavy, slúchadlá a herné ovládače. 

Veľký obraz kdekoľvek

S týmto ľahkým a kompaktným projektorom vytvoríte kdekoľvek pôsobivý obraz s uhlopriečkou 150“. Ľahko sa prenáša medzi miestnosťami aj mimo domov. Môžete ho tiež otočiť a premietať z ľubovoľného smeru. 

Jasný obraz vďaka technológii 3LCD

Obraz je jasný a živý aj počas denného svetla, takže nemusíte zhasínať, zatemňovať okná ani používať plátno.

Ľahké nastavenie

Nastavenie projektora je veľmi jednoduché. Stačí použiť diaľkové ovládanie a spustiť úvodného sprievodcu. Ozvučenie zaisťujú vstavané reproduktory. Projektor je vybavený laserovým zdrojom svetla s dlhou životnosťou, takže svoj obľúbený obsah môžete sledovať po dobu 10 rokov bez nutnosti údržby. 

Kľúčové vlastnosti

  • Android TV Edition – Streamovanie zábavných relácií, hier, filmov, správ, športových prenosov a ďalšieho obsahu. 

  • Prenosný a štýlový – Kompaktné a ľahké prevedenie so štýlovým kovovým prvkom.

  • Veľký obraz z ľubovoľného smeru – Obraz s uhlopriečkou 150 palcov na stene alebo strope.

  • Laserový zdroj svetla s dlhou životnosťou – Sledujte svoj obľúbený obsah po dobu 10 rokov.

  • Premietanie za denného svetla – Nemusíte zhasínať svetlá, zatemňovať okná ani používať plátno. 

  • Technológia 3LCD

  • Kontrastný pomer 2 500 000:1

  • Rozhranie: USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, HDMI vstup, audiovýstup, stereofónny konektor mini-jack, Bluetooth

  • Výkon reproduktorov 5 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1366x768
Typ technológie 3LCD
Kontrastný pomer 2500000:1
Životnosť lampy 12000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson EF-100B Android TV Edition čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami