Epson EH-TW7000

Cena:
1 169,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 23,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Home cinema projektor Epson EH-TW7000 v bielom farebnom prevedení sa vďaka všestranným možnostiam inštalácie, kompaktným rozmerom, jasnému a ostrému obrazu a množstvu pokročilých funkcií stane zábavným a funkčným spoločníkom vo vašej domácnosti. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 40“ – 500“ s projekčnou vzdialenosťou 2,95 až 4,77 metra a s určitosťou poteší kvalitné 4K PRO-UHD rozlíšenie, svietivosť 3000 lúmenov, kontrastný pomer 40 000:1, funkcia posunu objektívu, optické priblíženie, korekcia lichobežníkového skreslenia či funkcia interpolácie snímok (ostrý obraz v rýchlych scénach). Zariadenie disponuje možnosťou zobrazenia obrazu 2D aj 3D, technológiou potlačenia šumu, Bluetooth a širokým rozhraním pre pripojenie externých zariadení.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Vysokokvalitný projektor Epson EB-2250U v bielej farbe prináša vynikajúci jas pre dokonalé prezentácie s funkciou prezentovania s gestami a ďalšími intuitívnymi a jednoducho použiteľnými funkciami. Disponuje mimoriadnym jasom až 5000 lumenov. Dokáže premietať škálovateľný obraz až do veľkosti 300 palcov. Projektor ponúka natívne rozlíšenie WUXGA (1920 × 1200). Taktiež ponúka viaceré možnosti pripojenia, ako napríklad dva porty HDMI či bezdrôtové streamovanie a zdieľanie pomocou projekcie z viacerých počítačov, alebo pomocou aplikácie Epson iProjection. Projektor využíva technológiu Epson 3LCD pre čo najdokonalejší zážitok z obrazu.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Počet HDMI portov: 2
 • Rozlíšenie: 1920x1200

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vylepšite svoju domácu zábavu

Tento projektor s rozlíšením 4K PRO-UHD ponúka špičkové funkcie za dostupnú cenu. Čaká vás obraz v rozlíšení 4K s prvotriednou kvalitou a premietacia plocha s veľkosťou až 500". Nastavenie obrazu nevyžaduje veľkú námahu, pretože môžete využiť funkciu posunu objektívu, optické priblíženie a korekciu lichobežníkového skreslenia. Užite si obraz v rozlíšení 4K zo streamovacích zariadení, prehrávačov Blu-ray, herných konzol a ďalších zariadení, ktoré môžete pripojiť prostredníctvom portov HDMI.

Perfektný obraz

Vychutnajte si jasný a živý obraz s týmto cenovo dostupným projektorom s rozlíšením 4K PRO-UHD. Vďaka rovnako vysokému bielemu a farebnému svetelnému výkonu 3000 lúmenov poskytuje vysoký jas a intenzívne farby. Vysoký kontrastný pomer 40 000:1 zabezpečuje sýte odtiene čiernej farby a jasne prekreslené detaily tieňov. Funkcia interpolácie snímok zaisťuje ostrejší obraz v rýchlo sa pohybujúcich scénach.

Zážitok z veľkej projekčnej plochy

Tento projektor dokáže vytvoriť premietaciu plochu s veľkosťou až 500 palcov, zobrazuje obraz 2D aj 3D a pýši sa technológiou potlačenia šumu. Vďaka funkciám posunu objektívu, priblíženia a korekcie lichobežníkového skreslenia môžete mať obraz presne tam, kde potrebujete.

Streamujte obsah bez námahy

Pripojením streamovacieho zariadenia k zadnej časti projektora môžete jednoducho, bez nutnosti nastavenia a bez čakania, začať s prehrávaním obsahu v rozlíšení 4K. Môžete tiež zobraziť obsah 4K z hernej konzoly, set-top boxu, prehrávača Blu-ray, tabletu či iného zariadenia prostredníctvom dvoch portov HDMI. Pomocou funkcie Bluetooth možno bezdrôtovo pripojiť zvukové sústavy.

Užívajte si až sedem rokov sledovania filmov

Vďaka neuveriteľne dlhej životnosti lampy, ktorá minimalizuje potrebu výmen, sa môžete pozerať na film na veľkej premietacej ploche každý deň po nasledujúcich sedem rokov. Projektory Epson sú známe svojou spoľahlivosťou, takže sa nemusíte báť, že by vám unikla čo len minúta z vášho obľúbeného filmu, hry alebo programu.

Viac než len rozlíšenie

Projektory Epson s rozlíšením 4K PRO-UHD využívajú komplexný prístup k tvorbe obrazu, ktorý presahuje obyčajný príjem, spracovanie a premietanie obsahu v rozlíšení 4K. Úžasný obraz je výsledkom kombinácie technológií, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Patrí medzi ne rovnako intenzívny jas farieb i bielej farby, technológia 3LCD, ovládanie kontrastu, HDR10 a spracovanie farieb.

Jasnejšia a živšia projekcia

Samotný biely jas nezaručí verné farby na premietanom obraze. Technológia 3LCD v projektoroch Epson zaisťuje rovnako vysokú úroveň bieleho aj farebného svetelného výstupu, takže obraz je jasný a živý.

Inovácie, na ktorých záleží

Vďaka technológii 3LCD majú projektory Epson výrazne vyššiu hodnotu farebného jasu než jednočipové projektory DLP. Preto projektory Epson ponúkajú trikrát jasnejšie farby, čo znamená živší a farebnejší obraz.

Obraz bez blikania

Na jednočipových projektoroch a projektoroch LED sa môže vyskytovať tzv. dúhový efekt, čo vysvetľuje, prečo niektorí ľudia vidia rušivé blikanie počas rýchlych pohybov obrazu. Projektory Epson používajú na zaistenie plynulého obrazu technológiu 3LCD, vďaka ktorej sa dúhový efekt nikdy nevyskytne.

Kľúčové funkcie

 • Technológia 4K PRO-UHD na zaistenie ostrého a jasného obrazu - Sledovanie obrazu v natívnom rozlíšení 4K a vylepšenie obrazu s nižším rozlíšením než 4K

 • Jednoduchá inštalácia a prístup k obsahu - Streamovanie obsahu po pripojení zariadenia k niektorému z dvoch portov HDMI

 • Vysoká kvalita a dostupná cena

 • Zážitok z veľkej projekčnej plochy - Najlepšie zážitky pri sledovaní filmov a športových prenosov a pri hraní hier

 • Životnosť lampy 5 000 hodín v úspornom režime

 • Projekčná sústava - Technológia 3LCD, uzávierka s tekutými kryštálmi RGB

 • Svietivosť - 3000 lúmenov

 • Rozlíšenie - 4K PRO-UHD, 16:9

 • Kontrast - 40.000:1

 • Zdroj svetla - Lampa

 • Lichobežníková korekcia - Manuálne vertikálne: ± 30°, Manuálne horizontálne ± 30°

 • Veľkosť projekcie - 40" - 500"

 • Projekčná vzdialenosť - 2,95 m - 4,77 m

 • Prípojky - USB 2.0 typu A (2x), USB 2.0 typu Mini-B, Vstup HDMI (2x), Zvukový výstup – stereofónny minikonektor, Bluetooth

 • Vlastnosti - Nastavenie 3D hĺbky, Vylepšenie 4K, Interpolácia snímku, Horizontálna a vertikálna korekcia lichobežníka, Quick Corner, Podpora bezdrôtovej siete LAN

 • Farebné režimy 2D - Dynamický, Prirodzený, Kino, Jasné kino

 • Podporované formáty 3D - Vedľa seba, Horný a spodný

 • Farebné režimy - Automatické, Kino, Dynamické, Prirodzené, Jasné kino

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iRozlíšenie: 3840x2160
Typ technológie: 3LCD
Kontrastný pomer: 40000:1
Životnosť lampy: 3500 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Epson
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 410 mm
Výška: 157 mm
Hmotnosť: 6600 g
Hĺbka: 310 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Nap.káb.,DO+bat,sada príručiek

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K pro-UHD
iRozlíšenie: 3840x2160

Projektor

Typ technológie: 3LCD
Svietivosť projektoru: 3000 lumen
Kontrastný pomer: 40000:1
Životnosť lampy: 3500 hod.

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 32 dB

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie parametre

Osvetlenie: halogénové
Min. uhlopriečka: 40 "
Max. uhlopriečka: 500 "

Ostatné

Kód produktu: V11H961040

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore