Epson EH-TW750

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: 3LCD, Kontrastný pomer: 16000:1, Životnosť lampy: 6000 hod.,


Cena 629,00 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 639,00 € Zobraziť nápoveď

12,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Home cinema 3LCD projektor Epson EH-TW750 v bielom farebnom prevedení sa vďaka všestranným možnostiam inštalácie, kompaktným rozmerom, jasnému a ostrému obrazu a nenáročnej údržbe stane vhodným pomocníkom v kanceláriách, zasadacích miestnostiach alebo učebniach. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 30“ – 300“ s krátkou projekčnou vzdialenosťou 1,02 až 1,23 metra a s určitosťou poteší kvalitné Full HD rozlíšenie (1920 x 1080), svietivosť 3400 ANSI lúmenov, kontrastný pomer 16 000:1 či zabudovaná technológia Miracast (aplikácia iProjection). Zariadenie disponuje automatickou lichobežníkovou korekciou, vstavaným reproduktorom, audio/video rozhraním MHL, funkciou rozdelenej obrazovky a širokým rozhraním pre pripojenie externých zariadení.

Projektor Full HD s rozlíšením 1080p

Tento Full HD projektor vám umožní zabudnúť na okolitý svet a zahĺbiť sa do svojich obľúbených filmov. Ľahko sa prenáša a prevádzkuje, takže sa môžete pohodlne usadiť a užívať si jasný obraz s 3 400 lúmenmi. Za vaše peniaze sa naozaj vyplatí, keďže prináša celý rad dôležitých funkcií.

Zážitok z veľkej projekčnej plochy

S týmto projektorom Full HD s rozlíšením 1080p, ktorý dokáže vytvoriť pôsobivú obrazovú plochu s uhlopriečkou 300 palcov, sa môžete ponoriť do svojich obľúbených filmov a hier. Vďaka technológii 3LCD obraz prenášaný z vašej obrazovky ožije a dosiahne vysoký jas. Výsledkom kontrastného pomeru 16 000:1 sú jasne definované detaily tieňov a hlboké odtiene čiernej.

Na mnoho rokov zábavy

Hľadáte dlhodobé, bezproblémové a cenovo dostupné riešenie na pozeranie obľúbených filmov? Vďaka dlhej životnosti zdroja svetla projekčnej lampy tohto modelu môžete pozerať film každý deň mnoho rokov.

Jednoduché sprevádzkovanie

Sprevádzkovanie tohto projektora je bezproblémové a rýchle vďaka funkciám, ako je korekcia lichobežníka, ktorá rýchlo nájde správnu polohu obrazu. Aj prístup k zábave je jednoduchý vďaka dvom vstupom HDMI (vrátane jedného MHL) na pripojenie prehrávačov DVD, herných konzol a ďalších zariadení. S aplikáciou iProjection a zabudovanou technológiou Miracast môžete jednoducho premietať obraz priamo z inteligentného zariadenia.

Jasný a živý obraz

Usaďte sa, uvoľnite a vychutnávajte si krásu premietaného obrazu. Projektor je vybavený celou škálou špičkových technických funkcií, ktoré bezchybne fungujú na pozadí a zaistia vám úžasný obraz.

Až trikrát jasnejšie farby

Tento výkonný, a pritom cenovo dostupný projektor Full HD 1080p prináša výnimočne jasný, ale predsa sýto farebný obraz so zreteľnými detailmi, dokonca aj v presvetlených miestnostiach. To všetko vďaka technológii 3LCD, ktorá prináša rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon 3 400 lúmenov.

Žiaden dúhový efekt

Technológia 3LCD od spoločnosti Epson prináša jasný obraz bez „dúhového efektu“, ktorý sa môže vyskytovať pri niektorých 1-čipových projektoroch DLP.

Technické špecifikácie

 • Zážitok z veľkej projekčnej plochy - Pozerajte svoje obľúbené filmy, hry a športové podujatia vo veľkom formáte

 • Jednoduchá inštalácia - Korekcia lichobežníka, zabudované pripojenie Miracast a aplikácia iProjection

 • Pôsobivý, jasný obraz - Rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon 3 400 lúmenov

 • Projekčná sústava - Technológia 3LCD

 • Rozlíšenie - Full HD 1080p, 1920 x 1080

 • Pomer strán obrazu - 16:9

 • Kontrast - 16.000 : 1

 • Zdroj svetla - Lampa

 • Veľkosť projekcie - 30" - 300"

 • Projekčná vzdialenosť - 1,02 m - 1,23 m

 • Zaostrenie - manuálne

 • Konektory - USB 2.0 typu A, USB 2.0 typu B, Vstup VGA, Vstup HDMI (2x), Kompozitný vstup, Zvukový výstup – cinch, Bezdrôtová sieť LAN IEEE 802.11b/g/n (WiFi 4), Miracast

 • Bezpečnosť - Zámok Kensington, Otvor pre bezpečnostný kábel, Ochrana pomocou hesla

 • Vlastnosti - Posúvač na stlmenie zvuku a obrazu, Automatická lichobežníková korekcia, Vstavaný reproduktor, Horizontálna a vertikálna korekcia lichobežníka, Audio/video rozhranie MHL, Quick Corner, Funkcia rozdelenej obrazovky

 • Farebné režimy - Kino, Dynamické, Hra, Jasné kino

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie 3LCD
Kontrastný pomer 16000:1
Životnosť lampy 6000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson EH-TW750

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené