Epson Perfection V19


Typ skenera: stolný, Automatický podavač: Nie, Rozlíš.opt.skenovania: 4800x4800, Výstupná farebná hĺbka: 24


Cena 99,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ľahko ovládateľný skener Epson Perfection V19 s elegantným dizajnom a malými rozmermi, nezaberá zbytočné miesto. Skener disponuje integrovaným stojanom, ktorý umožnuje postaviť zariadenie na bok a tak ešte viac uvoľniť miesto na vašom pracovnom stole.

Jednoducho s jediným káblom

Napájanie a pripojiteľnosť skenera V19 funguje prostredníctvom jediného portu mikro USB, čím sa redukuje spleť káblov a pracovné prostredie zostáva usporiadané. Zariadenie obsahuje aj zabudovaný stojan na flexibilné skenovanie šetriace miesto na stole.

Rýchle a kvalitné výsledky

S technológiou Epson ReadyScan LED môžete začať skenovať ihneď po zapnutí skenera a nie je potrebné žiadne zahrievanie. Softvér Epson Easy Photo Fix zaručí čo najlepší vzhľad aj pre staré fotografie, ktorý zvyšuje kvalitu naskenovaných snímok tým, že odstráni prach, oživí vyblednuté farby a upraví protisvetlo. Dokonca aj naskenované dokumenty budú vyzerať skvelo, pretože skener V19 obsahuje mnoho funkcií vylepšovania, čo vám umožní zlepšiť ostrosť textu a odstrániť neželané presakovanie pri obojstranných dokumentoch.
 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera stolný
Automatický podavač Nie
Rozlíš.opt.skenovania 4800x4800
Výstupná farebná hĺbka 24

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson Perfection V19

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené