Eset Internet Security 2020 3PC/1R

Cena:
63,90 €

Pôvodná cena 79,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,28 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Antivírusový softvér Eset Internet Security 2020 s licenciou pre tri počítače s operačným systémom Windows má platnosť jeden rok. Softvér disponuje pokročilou kontrolou pamäte, UEFI, kontrolou s pomocou cloudu aj kontrolou počas sťahovania súborov. K dispozícii je tiež personálny firewall, ochrana platieb na internete a webovej kamery, funkcia Anti-Theft aj rodičovská kontrola. Užitočné informácie poskytne mesačná správa o bezpečnosti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Legendárna antivírusová technológia

Overená viacvrstvová ochrana, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete, poskytne zabezpečenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov a červov. Tiež disponuje pokročilou kontrolou pamäte a zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Nechýba ani kontrola UEFI, kontrola s pomocou cloudu alebo kontrola počas sťahovania súborov. 

Ochrana siete a zabezpečené online bankovníctvo

Softvér má vstavaný personálny firewall, ktorý zabráni neoprávneným osobám dostať sa do vášho zariadenia cez sieť. Ponúka špecializovaný prehliadač, v ktorom môžete bezpečne nakupovať na internete alebo sa prihlásiť do internetového bankovníctva. Tiež zistí a zablokuje neoprávnený prístup k webovej kamere, takže vaše súkromie je v maximálnom bezpečí.

Minimálna spotreba energie

Bez akéhokoľvek spomalenia môžete hrať hry, pracovať alebo surfovať po internete. Všetky automaticky otvárané okná, ako sú aktualizácie alebo aktivity náročné na výkon odkladá na neskôr. To oceníte ak pracujete na zariadení, ktoré napája batéria. Vďaka malým aktualizačným balíkom šetrí okrem energie aj vaše dáta.

Jednoduché nainštalovanie a nastavenie

Antivírusový softvér Eset Internet Security sa ľahko inštaluje a má jednoduché obnovenie licencie aj aktualizáciu na novšiu verziu. Bez problémov si v ňom upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Pokročilí používatelia si môžu zadefinovať hĺbku kontroly, čas kontroly alebo veľkosť kontrolovaných súborov a archívov. Dôležité informácie o systéme vám poskytne pokročilý diagnostický nástroj Eset SysInspector.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ softvéru: antivírus
Dĺžka licencie: 1 rok
Médium: Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,12 m
Šírka: 120 mm
Výška: 140 mm
Hmotnosť: 135 g
Hĺbka: 30 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eset
Typ softvéru: antivírus
Médium: Kód/Voucher

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Mapy

Dĺžka licencie: 1 rok

Ostatné

Kód produktu: I-SEC-3PC-1Y-BOX-2020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore