Eset Internet Security 2021 3PC/2R

  • Doprava zadarmo

Typ softvéru: antivírus, Médium: Kód/Voucher,


Cena 119,00 €

2,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Antivírusový softvér Eset Internet Security 2021 s licenciou pre tri počítače má platnosť dva roky. Softvér disponuje pokročilou kontrolou pamäte, UEFI, kontrolou s pomocou cloudu aj kontrolou počas sťahovania súborov. K dispozícii je tiež personálny firewall, ochrana platieb na internete a webovej kamery, funkcia Anti-Theft aj rodičovská kontrola. Užitočné informácie poskytne mesačná správa o bezpečnosti.

Legendárna antivírusová technológia

Overená viacvrstvová ochrana, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete, poskytne zabezpečenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov a červov. Tiež disponuje pokročilou kontrolou pamäte a zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Nechýba ani kontrola UEFI, kontrola s pomocou cloudu alebo kontrola počas sťahovania súborov. 

Ochrana siete a zabezpečené online bankovníctvo

Softvér má vstavaný personálny firewall, ktorý zabráni neoprávneným osobám dostať sa do vášho zariadenia cez sieť. Ponúka špecializovaný prehliadač, v ktorom môžete bezpečne nakupovať na internete alebo sa prihlásiť do internetového bankovníctva. Tiež zistí a zablokuje neoprávnený prístup k webovej kamere, takže vaše súkromie je v maximálnom bezpečí.

Minimálna spotreba energie

Bez akéhokoľvek spomalenia môžete hrať hry, pracovať alebo surfovať po internete. Všetky automaticky otvárané okná, ako sú aktualizácie alebo aktivity náročné na výkon odkladá na neskôr. To oceníte ak pracujete na zariadení, ktoré napája batéria. Vďaka malým aktualizačným balíkom šetrí okrem energie aj vaše dáta.

Jednoduché nainštalovanie a nastavenie

Antivírusový softvér Eset Internet Security sa ľahko inštaluje a má jednoduché obnovenie licencie aj aktualizáciu na novšiu verziu. Bez problémov si v ňom upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Pokročilí používatelia si môžu zadefinovať hĺbku kontroly, čas kontroly alebo veľkosť kontrolovaných súborov a archívov. Dôležité informácie o systéme vám poskytne pokročilý diagnostický nástroj Eset SysInspector.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru antivírus
Médium Kód/Voucher

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eset Internet Security 2021 3PC/2R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené