ESET NOD32 2020 3PC/2R

Cena:
77,90 €

Pôvodná cena 96,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,56 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Antivírusový softvér Eset NOD32 spoľahlivo ochráni vaše zariadenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, ako sú vírusy, rootkity alebo červy. Disponuje pokročilou kontrolou pamäte, UEFI, kontrolou s pomocou cloudu aj kontrolou počas sťahovania súborov, vylepšeným systémom HIPS a rozšírenou detekciou, funkciou pokročilého strojového učenia a vylepšenou anti-phishing ochranou. Pri práci minimálne zaťažuje systém a jednoducho sa inštaluje. K vysokej úrovni zabezpečenia prispievajú pravidelné aktualizácie vírusovej databázy aj samotného produktu. V prehľadnom užívateľskom prostredí upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Dodávaný s licenciou platnou 2 roky pre tri počítače s operačným systémom Windows.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Legendárna antivírusová technológia

Overená viacvrstvová ochrana, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete, poskytne zabezpečenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov a červov. Tiež disponuje pokročilou kontrolou pamäte a zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Nechýba ani kontrola UEFI, kontrola s pomocou cloudu alebo kontrola počas sťahovania súborov. Softvér je vybavený funkciou pokročilého strojového učenia, ktorá predstavuje pokročilú vrstvu ochrany zabezpečujúca zlepšenie detekcie na základe strojového učenia. Vylepšený Anti-phishing je doplnený o nové programové moduly, ktoré sú založené na ochrane pred homoglyfickými útokmi. Nechýba ani vylepšený programový modul HIPS, ktorý v sebe zahŕňa hĺbkovú kontrolu správania.

Minimálna spotreba energie

Bez akéhokoľvek spomalenia môžete hrať hry, pracovať alebo surfovať po internete. Všetky automaticky otvárané okná, ako sú aktualizácie alebo aktivity náročné na výkon odkladá na neskôr. To oceníte ak pracujete na zariadení, ktoré napája batéria. Vďaka malým aktualizačným balíkom šetrí okrem energie aj vaše dáta.

Jednoduché nainštalovanie a nastavenie

Antivírusový softvér Eset NOD32 sa ľahko inštaluje a má jednoduché obnovenie licencie aj aktualizáciu na novšiu verziu. Bez problémov si v ňom upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Pokročilí používatelia si môžu zadefinovať hĺbku kontroly, čas kontroly alebo veľkosť kontrolovaných súborov a archívov. Dôležité informácie o systéme vám poskytne pokročilý diagnostický nástroj Eset SysInspector.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ softvéru: antivírus
Dĺžka licencie: 2 roky
Médium: Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,12 m
Šírka: 120 mm
Výška: 140 mm
Hmotnosť: 135 g
Hĺbka: 30 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eset
Typ softvéru: antivírus
Médium: Kód/Voucher

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Mapy

Dĺžka licencie: 2 roky

Ostatné

Kód produktu: NOD32-AV-3PC-2Y-BOX-2020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore