Eset NOD32 2021 4PC/1R

  • Doprava zadarmo

Typ softvéru: antivírus, Médium: Kód/Voucher,


Cena 79,90 €

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Antivírusový softvér Eset NOD32 spoľahlivo ochráni vaše zariadenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, ako sú vírusy, rootkity alebo červy. Disponuje pokročilou kontrolou pamäte, UEFI, kontrolou s pomocou cloudu aj kontrolou počas sťahovania súborov, vylepšeným systémom HIPS a rozšírenou detekciou, funkciou pokročilého strojového učenia a vylepšenou anti-phishing ochranou. Pri práci minimálne zaťažuje systém a jednoducho sa inštaluje. K vysokej úrovni zabezpečenia prispievajú pravidelné aktualizácie vírusovej databázy aj samotného produktu. V prehľadnom užívateľskom prostredí upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Dodávaný s licenciou platnou 1 rok pre štyri počítače s operačným systémom Windows.

Legendárna antivírusová technológia

Overená viacvrstvová ochrana, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete, poskytne zabezpečenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov a červov. Tiež disponuje pokročilou kontrolou pamäte a zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Nechýba ani kontrola UEFI, kontrola s pomocou cloudu alebo kontrola počas sťahovania súborov. Softvér je vybavený funkciou pokročilého strojového učenia, ktorá predstavuje pokročilú vrstvu ochrany zabezpečujúca zlepšenie detekcie na základe strojového učenia. Vylepšený Anti-phishing je doplnený o nové programové moduly, ktoré sú založené na ochrane pred homoglyfickými útokmi. Nechýba ani vylepšený programový modul HIPS, ktorý v sebe zahŕňa hĺbkovú kontrolu správania.

Minimálna spotreba energie

Bez akéhokoľvek spomalenia môžete hrať hry, pracovať alebo surfovať po internete. Všetky automaticky otvárané okná, ako sú aktualizácie alebo aktivity náročné na výkon odkladá na neskôr. To oceníte ak pracujete na zariadení, ktoré napája batéria. Vďaka malým aktualizačným balíkom šetrí okrem energie aj vaše dáta.

Kontrola zariadení

Zabraňuje zneužitiu a kopírovaniu vašich dát na neznáme zariadenia. Blokuje nosiče ako CD, DVD, USB a iné vymeniteľné médiá či úložné zariadenia. Umožňuje blokovať aj zariadenia, ktoré sa pripájajú cez Bluetooth, FireWire, sériový alebo paralelný port.

Ochrana pred scriptovými útokmi

Eset NOD32 2021 zaznamenáva útoky pred nebezpečnými skriptmi, ktoré sa snažia zneužiť Windows PowerShell. Chráni pred škodlivými JavaScriptmi, ktoré sa šíria cez internetové prehliadače. Podporuje ochranu v prehliadačoch Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.

Jednoduché nainštalovanie a nastavenie

Antivírusový softvér Eset NOD32 sa ľahko inštaluje a má jednoduché obnovenie licencie aj aktualizáciu na novšiu verziu. Bez problémov si v ňom upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Pokročilí používatelia si môžu zadefinovať hĺbku kontroly, čas kontroly alebo veľkosť kontrolovaných súborov a archívov. Dôležité informácie o systéme vám poskytne pokročilý diagnostický nástroj Eset SysInspector.

Pripojené súbory

Bezpečnostné riešenia pre domácich používateľov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru antivírus
Médium Kód/Voucher

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eset NOD32 2021 4PC/1R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené