Eset Smart Security Premium 2021 2PC/1R

 • Doprava zadarmo

Typ softvéru: antivírus, Médium: Kód/Voucher,


Cena 84,90 €

1,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Softvér ESET Smart Security Premium 2021 v krabicovej verzii s licenciou pre 2 PC na 1 rok predstavuje komplexný balík zabezpečenia vášho počítača. Okrem oceňovanej antivírusovej a antispywarovej ochrany vám umožní jednoducho generovať a ukladať zabezpečené heslá, šifrovať USB zariadenia či chrániť svoju webovú kameru pred zneužitím. Nechýba ochrana online platieb, rodičovská kontrola, kontrola UEFI, nástroj Anti-Theft či funkcia Anti-Phishing.

Legendárna antivírusová technológia

Overená viacvrstvová ochrana, ktorej dôveruje viac ako 110 miliónov používateľov na celom svete, poskytne zabezpečenie pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vrátane vírusov, rootkitov a červov. Tiež disponuje pokročilou kontrolou pamäte a zlepšuje výkon systému tým, že hĺbkové kontroly vykonáva počas jeho nečinnosti. Nechýba ani kontrola UEFI, kontrola s pomocou cloudu alebo kontrola počas sťahovania súborov. 

Minimálna spotreba energie

Bez akéhokoľvek spomalenia môžete hrať hry, pracovať alebo surfovať po internete. Všetky automaticky otvárané okná, ako sú aktualizácie alebo aktivity náročné na výkon odkladá na neskôr. To oceníte ak pracujete na zariadení, ktoré napája batéria. Vďaka malým aktualizačným balíkom šetrí okrem energie aj vaše dáta.

Jednoduché nainštalovanie a nastavenie

Antivírusový softvér Eset sa ľahko inštaluje a má jednoduché obnovenie licencie aj aktualizáciu na novšiu verziu. Bez problémov si v ňom upravíte všetky úlohy jediným kliknutím. Pokročilí používatelia si môžu zadefinovať hĺbku kontroly, čas kontroly alebo veľkosť kontrolovaných súborov a archívov. Dôležité informácie o systéme vám poskytne pokročilý diagnostický nástroj Eset SysInspector.

Bezpečný internet

 • Antivírus a antispyware - Poskytne proaktívnu ochranu pred všetkými druhmi digitálnych hrozieb, vírusmi, rootkitmi, červami a spywarom.
 • Anti-Phishing - Ochráni vaše súkromie pred podozrivými webovými stránkami a neoverenými zdrojmi, ktoré by sa pokúsili získať citlivé informácie, ako používateľské mená, heslá alebo bankové údaje. 
 • Kontrola UEFI - Ochráni vaše zariadenie pred hrozbami útočiacimi na hlbšej úrovni a to ešte skôr ako sa spustí systém Windows.
 • Kontrola WMI - Vyhľadáva odkazy na infikované súbory alebo malvér vložené ako dáta v službe Windows Management Instrumentation, súprave nástrojov na správu zariadení a aplikácií v prostredí Windows.
 • Kontrola systémových registrov - Vyhľadáva odkazy na infikované súbory alebo malvér vložené ako dáta v hierarchickej databáze Registre systému Windows, ktorá uchováva nastavenia na nižšej úrovni pre operačný systém Microsoft Windows a aplikácie používajúce databázu Registry.
 • Blokovanie zneužití - Program sa postará o blokovanie útokov navrhnutých tak, aby sa vyhli antivírusovej detekcii, pričom poskytne ochranu pred útokmi mierenými na aplikácie založených na Jave.
 • Pokročilé strojové učenie - Strojové učenie funguje na lokálnej úrovni. Rýchlejšie a efektívnejšie bojuje a detekuje neznámy malvér. Funkcia má okrem iného šetrný a nízky dopad na systém.

Ochrana vášho súkromia 

 • Secure Data - Vylepšená funkcia umožní šifrovať súbory a vymeniteľné média, ako sú napríklad USB kľúče. Svoje dáta môžete následne dešifrovať na inom Windows zariadení a taktiež umožňuje zdieľanie dáť. 
 • Password manager - Pomôže vám ukladať aj organizovať heslá a taktiež vytvárať silné šifrované heslá pre dokonalú bezpečnosť. Bezpečnosť je doplnená o detekciu tváre systému iOS. S aplikáciou Google Authenticator je vám ponúknutá dvojfaktorová autentifikácia.
 • Firewall - Zabráni neoprávnenému prístupu k zariadeniu a zneužitiu citlivých dát.
 • Zariadenia v domácej sieti - Poskytne možnosť otestovať váš router z hľadiska bezpečnosti, silu hesiel a zastaraný firmware. Vylepšená funkcia ochrany ponúka zoznam zariadení, ktoré sú pripojené k routeru. Takto budete mať prehľad o tom, kto je pripojený. K dispozícii sa ponúkajú návrhy na vyriešenie prípadných problémov.
 • Ransomware Shield - Postará sa o blokovanie malvéru, ktorý sa snaží zamedziť prístupu k vašim dátam a následne žiada o zaplatenie za jeho odomknutie.
 • Ochrana online platieb - Na ochranu a bezpečnosť online platieb budete mať k dispozícií špeciálny a zároveň zabezpečený prehliadač. Ten vám poskytne potrebné zabezpečenie pri online platbách a stránkach internetového bankovníctva. Ochrana spočíva v šifrovaní komunikácie medzi prehliadačom a klávesnicou. V prípade, ak budete používať verejné Wi-Fi pripojenie, zabezpečený prehliadač vás na to upozorní. 
 • Rodičovská kontrola - Umožní konfiguráciu hesiel na ochranu nastavení a zablokuje nevhodný obsah podľa veku vašich detí.
 • Ochrana webovej kamery - V prípade, že sa niektorý nepovolený súbor alebo aplikácia snažia pripojiť na vašu web kameru, obdržíte upozornenie, po ktorom jednoducho zablokuje prístup.
 • Anti spam - Chráni vašu emailovú adresu pred nechcenými správami.
 • Neznáma sieť - Ak sa budete chcieť pripojiť do neznámej siete, tak vás program vyzve na prepnutie do režimu zvýšenej ochrany, čím zabráni ostatným počítačom pripojeným do tej istej siete, aby vás videli.

Ochrana vášho prenosného počítača

 • Nástroj Anti-Theft - Pomôže zvýšiť zabezpečenie zariadenia a zaistí jeho maximálnu ochranu.
 • Sledovanie polohy - Prostredníctvom webového rozhrania ESET Anti-Theft pri odcudzení či strate notebooku jednoducho aktivujete automatické monitorovanie. Ak bude zariadenie online, bude jeho poloha zobrazená na mape na základe Wi-Fi sietí v dosahu zariadenia.
 • Sledovanie aktivity notebooku - Softvér umožní pomocou vstavanej webkamery sledovať dianie okolo notebooku a taktiež vytvorí a zhromaždí snímky obrazovky strateného notebooku.

Pripojené súbory

Bezpečnostné riešenia pre domácich používateľov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ softvéru antivírus
Médium Kód/Voucher

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eset Smart Security Premium 2021 2PC/1R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené