Esperanza EKM015R Sporty

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Smoothie mixér Esperanza EKM015R SPORTY v červenom prevedení. Stačí nádobu naplniť vašim obľúbeným ovocím alebo zeleninou, rozmixujete a vezmete so sebou, či už do práce alebo do školy. Tvar mixovacej nádoby je ideálny aj do držiakov nápojov v aute. V balení nájdete mixér s príkonom 250 W a dve 600 ml fľaše s uzáverom, vyrobené zo zdravotne vyhovujúcich plastov.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

  • Nákup na splátky Nákup na splátky

    Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Šikovný kuchynský smoothie mixér Electrolux ESB 2500 PerfectMix vám spoľahlivo pripraví kokteil alebo zdravú zeleninovú či ovocnú šťavu. Vyrobený je z kvalitných materiálov v bielej farbe. Objem nádoby mixéra je 0,6 litra. O hladké rozmixovanie obsahu sa postará štvorstranný nôž z ušľachtilej ocele. Celkový spoľahlivý chod spotrebiča zaisťuje jeho výkonný motor s príkonom 300 W. Aby bola práca čo najbezpečnejšia, disponuje mixér až dvojnásobnou ochranou proti náhodnému zapnutiu.

Základné parametre

  • Objem: 0,6 L
  • Počet rýchlostí: 1
  • Príkon: 300 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kvalitné čepele

Pri príprave chutných jedál je dôležité, aby boli dokonale spracované. V tom prípade však musíte mať kvalitný mixér Esperanza EKM015R SPORTY, ktorý sa o to postará. Výkonný stolový mixér je výnimočný nielen vysokým 250 W výkonom a štýlovým prevedením, ale i kvalitnými čepeľami, ktoré si hravo poradia s každou ingredienciou. Vyskúšajte ich sami a presvedčte sa, že príprava pokrmov nebola nikdy tak jednoduchá a pohodlná ako s týmto šikovným prístrojom.

Kdekoľvek so sebou

Tento šikovný mixér je dodávaný spolu s dvoma prenosnými fľašami, ktoré májú objem 0,6 litra. Vďaka viečku uspôsobenému na pitie je konzumácia pohodlná i počas chôdze, pri športe i jazde autom.

Plastová fľaša bez obsahu bisfenolu A

Plastová fľaša je úplne bez obsahu bisfenolu A a neabsorbuje žiadnu chuť ani zápach. Má pevný úchop aj praktickú veľkosť, takže sa pohodlne vojde do vašej tašky či batohu. Vďaka použitému plastu je fľaša odolná proti otrasom a nárazom. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,6 L
Počet rýchlostí: 1
Príkon: 250 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Esperanza
Objem: 0,6 L
Počet rýchlostí: 1
Pulzný spínač: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 12 cm
Výška: 30 cm
Hĺbka: 12 cm
Hmotnosť: 1,4 Kg

Energetické údaje

Príkon: 250 W

Funkcie

Drtenie ľadu: Nie

Ďalšie parametre

Materiál nádoby: plast
Počet nádob: 2 Kus

Ostatné

Kód produktu: EKM015R

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore