Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

ETA 1263 90000 Aquasim

Parný čistič ETA Aquasim 1263 90000 je kompaktný čistiaci pomocník, užitočný do každej domácnosti. Vďaka svojim rozmerom sa s ním veľmi ľahko pracuje, je ľahký a s predĺženou hadicou sa dostanete takmer kamkoľvek.Technológia horúcej pary kladie dôraz na hygienu. Nielenže s pomocou pary vyčistíte a odmastíte takmer akýkoľvek povrch, ale zároveň ho aj dezinfikujete. Vysoká teplota totiž ničí baktérie nielen na povrchu, ale aj vo vnútri pórovitých materiálov. Perfektne odstráni všetky baktérie a roztoče a zabráni tak ich šíreniu. To napomáha k zlepšeniu prostredia predovšetkým pre citlivejšie osoby, ako sú deti, alergici alebo astmatici. Potom už stačí iba ľahko zotrieť a je upratané.

100% ECO

Čistenie vodnou parou má jednu obrovskú výhodu. Nepotrebujete žiadne chemické prípravky! Čistenie je tak ekonomické - pretože nemusíte tieto prípravky kupovať a zároveň ekologické - voči vám, vašemu okoliu a prírode. Vaša pokožka už nebude vysušená ani podráždená ako pri bežnom čistení so saponátmi. Pri správnej manipulácii nehrozí ani popálenie. Parný čistič je opatrený tepelne izolovaným plášťom pre bezpečnú obsluhu, má bezpečnostné tlačidlo proti nechcenej aktivácii pary a tiež bezpečnostný tlakový ventil. Manipulácia s ním je pohodlná a veľmi jednoduchá. 

Čistenie parou

Nádobka na vodu vo vnútri čističa má 220 ml. Tento objem vystačí na nepretržitú tvorbu pary po dobu až 10 min. Para sa pripraví veľmi rýchlo. Už za 3 minúty môžete začať s upratovaním. Nahrievanie vám signalizuje svetelná kontrolka. S príkonom 1000 W a s tlakom pary 3 bary zvládne akúkoľvek nečistotu a to aj v menej prístupných miestach. K parnému čističu je celá rada nadstavcov na čistenie najrôznejších povrchov. Tie nasadíte na výstupnú trysku. 

Využijete ich pri čistení toalety, radiátorov, grilovacích roštov, špár, pri čistení okien, zrkadiel, ale aj čalúnenia alebo pri čistení kolies na aute. Doma alebo vonku na záhrade, skrátka ho využijete skutočne kdekoľvek. Extra dlhý napájací kábel 5 m, s otočným kĺbom, ktorý sa prispôsobí horšie prístupným miestam.

Príslušenstvo:

 • Flexibilná predlžovacia hadica - vďaka dostatočnej dĺžke a vysokej ohybnosti je vhodná k čisteniu ťažko prístupných miest
 • Koncentrovacia kónická tryska - základný nadstavec pre univerzálne čistenie; umožňuje čiastočné predĺženie pracovného dosahu a zároveň slúži ako základný adaptér pre napojenie ďalšieho príslušenstva
 • Zakrivená parná tryska - k čisteniu ťažko dostupných zákutí a otvorov, ako napr. toaletných mís, umývadiel a pod.
 • Nylónová guľatá kefka - k čisteniu nečistôt z malých plôch, ako sú napríklad špáry u vane/sprchy, varné dosky, žalúzie, špáry medzi dlaždicami, a pod.
 • Široká stierka na okná a rovné povrchy - predovšetkým k čisteniu okien a rôznych ne/sklenených rovných povrchov
 • Plochá rozprašovacia hubica s návlekom z textílie - v kombinácii s návlekom alebo bez nej je možné čistiť (či mierne žehliť) čalúnený nábytok, ako napr. sedačku, kreslá, vankúše, alebo oblečenie a pod.
 • Transparentná nádobka pre doplňovanie vody
 • Lievik pre doplňovanie vody

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,22 L
Maximálny príkon: 1000 W
Parný tlak: 3 bar

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Max.teplota: 100 °C
Objem: 0,22 L
Doba prípravy: 3 min.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: žltá
Šírka: 12 cm
Hmotnosť: 1600 g
Výška: 27 cm
Hĺbka: 22 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: plochá rozprašovacia hubica s text.návlekom

Konektivita

Dĺžka kábla: 5 m

Energetické údaje

Maximálny príkon: 1000 W

Funkcie

Parný tlak: 3 bar
Indikátor úrovne vody: Nie

Ostatné

Kód produktu: ETA126390000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore