Eta 2231 90000 Supersonic Elastic


Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 25 min., Systém napájania: AKU,


Cena 179,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysávač Eta Supersonic Elastic vám vyrazí dych nielen svojou ohybnosťou, ale aj špičkovým výkonom. Ten zaisťuje digitálny motor s dlhou životnosťou, ktorý je poháňaný kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V) s výdržou až 25 minút na jedno nabitie. Výber z dvoch úrovní sacieho výkonu vám umožní zvoliť presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada. Kvalitný HEPA filter sa potom postará o účinnú filtráciu aj tých najmenších nečistôt. Prach a špina následne putujú rovno do nádoby na prach o objeme 0,45 l. Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo.

Eta 2231 90000 Supersonic Elastic 

  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1
  • Doba prevádzky: 25 min
  • Hlučnosť: 78 dB
  • Objem prachovej nádoby: 0.45 l
  • Batéria Li-On
  • Typ filtrácie bezsáčkový
  • Osvetlenie na hubici

Všestranný pomocník

Tyčový vysávač Eta Supersonic Elastic vám vyrazí dych nielen svojou ohybnosťou, ale aj špičkovým výkonom. Ten zaisťuje digitálny motor s dlhou životnosťou, ktorý je poháňaný kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V) s výdržou až 25 minút na jedno nabitie. Výber z dvoch úrovní sacieho výkonu vám umožní zvoliť presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada.

Kvalitné vybavenie

Kvalitný HEPA filter sa potom postará o účinnú filtráciu aj tých najmenších nečistôt. Polapený prach a špina následne putujú rovno do nádoby na prach o objeme 0,45 l, a tak sa úplne zaobíde bez jednorázových vreciek na prach. Z tyčového vysávača Eta Supersonic Elastic ľahko urobíte ručný vysávač, ktorý vďaka priloženým nadstavcom zastane funkciu praktického pomocníka na upratovanie pre celú domácnosť.

Čistá podlaha vo vašich rukách

Prevádzka je tichá a sprevádzaná elegantnou svetelnou signalizáciou. Po uprataní môžete vysávač uložiť do úchytu na stenu, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou adaptéra tu tiež načerpá nové sily – nabíjanie pritom trvá iba 4 hodiny. Oproti iným vysávačom navyše ponúka možnosť výmeny akumulátora, a tak mu vo chvíli, kedy batéria doslúži, môžete opäť vdýchnuť nový život.

Príslušenstvo pre pohodlné upratovanie

Súčasťou balenia je rotačná turbohubica a kovová sacia trubica s kĺbomdlhá štrbinová hubica na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach, krátka štrbinová hubica vhodná pre rohy sedačiek či upratovanie omrviniek na stole a malá turbohubica na mäkké textilné povrchy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 25 min.
Systém napájania AKU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 2231 90000 Supersonic Elastic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené