Eta 2231 90000 Supersonic Elastic


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Nie, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 25 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Automatická detekcia povrchu: Nie, Flexibilný ohybný kĺb: Áno, Pre domácnosti so zvieratami: Áno, HEPA filter: Áno, Objem: 0,45 l, Vyberateľná batéria: Áno, Informačný display: Nie, Maximálna hlučnosť: 78 dB, Hmotnosť: 3,15 kg. Viac info


Cena 149,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysávač Eta Supersonic Elastic vám vyrazí dych nielen svojou ohybnosťou, ale aj špičkovým výkonom. Ten zaisťuje digitálny motor s dlhou životnosťou, ktorý je poháňaný kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V) s výdržou až 25 minút na jedno nabitie. Výber z dvoch úrovní sacieho výkonu vám umožní zvoliť presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada. Kvalitný HEPA filter sa potom postará o účinnú filtráciu aj tých najmenších nečistôt. Prach a špina následne putujú rovno do nádoby na prach o objeme 0,45 l. Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo.

Eta 2231 90000 Supersonic Elastic 

  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1
  • Doba prevádzky: 25 min
  • Hlučnosť: 78 dB
  • Objem prachovej nádoby: 0.45 l
  • Batéria Li-On
  • Typ filtrácie bezsáčkový
  • Osvetlenie na hubici

Všestranný pomocník

Tyčový vysávač Eta Supersonic Elastic vám vyrazí dych nielen svojou ohybnosťou, ale aj špičkovým výkonom. Ten zaisťuje digitálny motor s dlhou životnosťou, ktorý je poháňaný kvalitným Li-Ion akumulátorom (21,6 V) s výdržou až 25 minút na jedno nabitie. Výber z dvoch úrovní sacieho výkonu vám umožní zvoliť presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada.

Kvalitné vybavenie

Kvalitný HEPA filter sa potom postará o účinnú filtráciu aj tých najmenších nečistôt. Polapený prach a špina následne putujú rovno do nádoby na prach o objeme 0,45 l, a tak sa úplne zaobíde bez jednorázových vreciek na prach. Z tyčového vysávača Eta Supersonic Elastic ľahko urobíte ručný vysávač, ktorý vďaka priloženým nadstavcom zastane funkciu praktického pomocníka na upratovanie pre celú domácnosť.

Čistá podlaha vo vašich rukách

Prevádzka je tichá a sprevádzaná elegantnou svetelnou signalizáciou. Po uprataní môžete vysávač uložiť do úchytu na stenu, ktorý je súčasťou balenia. Pomocou adaptéra tu tiež načerpá nové sily – nabíjanie pritom trvá iba 4 hodiny. Oproti iným vysávačom navyše ponúka možnosť výmeny akumulátora, a tak mu vo chvíli, kedy batéria doslúži, môžete opäť vdýchnuť nový život.

Príslušenstvo pre pohodlné upratovanie

Súčasťou balenia je rotačná turbohubica a kovová sacia trubica s kĺbomdlhá štrbinová hubica na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach, krátka štrbinová hubica vhodná pre rohy sedačiek či upratovanie omrviniek na stole a malá turbohubica na mäkké textilné povrchy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 3.15 Kg
Objem 0.45 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 25 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Flexibilný ohybný kĺb Áno
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Nie
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 2231 90000 Supersonic Elastic

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené