Eta 2568 90000 Frost


Maximálna hlučnosť: 63 dB, Diaľkové ovládanie: Áno, Maximálny výkon: 65 W,


Cena 70,90 €

Zľava 29 % z pôvodnej ceny: 99,90 € Zobraziť nápoveď

1,42 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ochladzovač vzduchu Eta Frost vzduch ochladzuje a zvlhčuje a zároveň funguje ako klasický ventilátor. Na rozdiel od klasických klimatizácií sa obíde úplne bez chémie. Funguje totiž na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete vložiť chladiace boxy. Pre váš maximálny komfort si môžete vybrať z 3 rýchlostí ventilátora a 3 režimov prúdenia vzduchu vrátane režimu s imitáciou prírodného vánku. Pre váš pokoj a pohodu je ochladzovač opatrený tiež hrubým umývateľným filtrom nečistôt. Ochladzovač Eta Frost sa jednoducho ovláda vďaka diaľkovému ovládaniu. Prispôsobí sa vám aj pomocou časovača s možnosťou nastavenia prevádzky na 1 až 7 hodín, rovnako ako 4 kolieskami.

Eta 2568 90000 Frost 

  • Funkcie: chladenie, zvlhčovanie, ventilátor
  • Príkon: 65 W
  • Displej: LED diódy
  • Časovač
  • Objem nádrže (na vodu): 3.5 l
  • Spánkový režim
  • Ventilátor: 3 rýchlosti
  • Diaľkové ovládanie

Tie správne klimatické podmienky

Ochladzovač vzduchu Eta Frost vzduch ochladzuje a zvlhčuje a zároveň funguje ako klasický ventilátor. Na rozdiel od klasických klimatizácií sa obíde úplne bez chémie. Funguje totiž na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete vložiť chladiace boxy, prípadne kúsky ľadu. Transparentná nádoba o objeme 3,5 l sa ľahko plní a pre lepší prehľad disponuje ukazovateľom hladiny vody. Na jedno naplnenie potom umožňuje až 6 hodín nepretržitého chladenia.

Maximálny komfort

Pre váš maximálny komfort si môžete vybrať z 3 rýchlostí ventilátora a 3 režimov prúdenia vzduchu vrátane režimu s imitáciou prírodného vánku. Pre váš pokoj a pohodu je ochladzovač opatrený tiež hrubým umývateľným filtrom nečistôt, ktorý zachytí napríklad chuchvalce prachu. Tie sa tak nebudú ďalej víriť miestnosťou a v útrobách zariadenia neurobia nechcenú paseku.

Zostaňte ľadovo pokojný

Nemusíte sa báť, že by vo vašej domácnosti vyvolal ochladzovač nejaký rozruch. Tichá prevádzka (max. 63 dB(A) pri najvyššom nastavení) s možnosťou maximálneho stíšenia behom spánkového režimu zaistí, že sa v jeho prítomnosti budete môcť bez problémov oddávať odpočinku, sledovaniu televízora, či nerušenej konverzácii s deťmi či partnerom.

Príjemný chládok na počkanie

Ochladzovač Eta Frost sa jednoducho ovláda vďaka diaľkovému ovládaniu. Prispôsobí sa vám aj pomocou časovača s možnosťou nastavenia prevádzky na 1 až 7 hodín, rovnako ako 4 kolieskami, ktoré zaistia jednoduché premiestnenie. Na mieste určenia potom kolieska jednoducho zaistíte, a váš súkromný vejár zostane presne tam, kde má.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 63 dB
Diaľkové ovládanie Áno
Maximálny výkon 65 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 2568 90000 Frost

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené