Eta 3447 90000 Dasty

Zobraziť


Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 60 min., Systém napájania: AKU,


Cena 115,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

2,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 Eta Dasty je praktickým pomocníkom, ktorý polapí prach a špinu vo všetkých kútoch vašej domácnosti. Vďaka výkonnému akumulátoru (21,6 V Li-Ion) s výdržou až 60 minút navyše zvládnete kompletné upratovanie na jedno nabitie – bez prerušovania a obmedzovania káblom. Cyklónový filtračný systém s kvalitným HEPA filtrom účinne odfiltruje aj tie najjemnejšie nečistoty. Medzi ďalšie super schopnosti tohto vysávača patria kompaktné rozmery, sklopná ergonomická rukoväť a nízka hmotnosť. Hubicu vysávača Eta Dasty zdobia LED diódy, ktoré osvetľujú vysávaný priestor. Jeden nabíjací cyklus trvá približne 6 hodín a sprevádza ho svetelná signalizácia.

Eta 3447 90000 Dasty 

  • Ručný a tyčový vysávač 2 v 1
  • Výkonná batéria Li-On
  • Doba prevádzky: 60 minút
  • Hlučnosť: 80 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.5 litra
  • Osvetlenie na hubici

Praktický pomocník

Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 Eta Dasty je praktickým pomocníkom, ktorý polapí prach a špinu vo všetkých kútoch vašej domácnosti. Vďaka výkonnému akumulátoru (21,6 V Li-Ion) s výdržou až 60 minút navyše zvládnete kompletné upratovanie na jedno nabitie – bez prerušovania a obmedzovania káblom.

Vybavenie

Cyklónový filtračný systém s kvalitným HEPA filtrom účinne odfiltruje aj tie najjemnejšie nečistoty, ktoré putujú priamo do pollitrovej nádoby na prach. Jedným pohybom z neho jednoducho urobíte ručný vysávač, ktorý oživí vzhľad čalúneného nábytku ako aj interiéru vášho auta. Medzi ďalšie superschopnosti tohto prachožrúta patria kompaktné rozmerysklopná ergonomická rukoväť a nízka hmotnosť.

Na špinu si posvieti

Hubicu vysávača Eta Dasty zdobia LED diódy, ktoré osvetľujú vysávaný priestor. O perfektnú čistotu vašich parkiet, linolea, dlažby či plávajúcej podlahy sa postará elektrická rotačná turbohubica s priamym pohonom a flexibilným kĺbom. Na ručnú jednotku potom ľahko nasadíte priloženú štrbinovú hubicu, ktorá sa dostane aj do úzkych a ťažko prístupných miest, alebo kefku s jemnými štetinkami na šetrné vysávanie pavučín či prachu z nábytku, stien či obrazov.

Vždy pripravený k akcii

Aby ste svojho nepostrádateľného pomocníka našli vždy na rovnakom mieste, je doplnený základňou na nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača a príslušenstva. Jeden nabíjací cyklus trvá približne 6 hodín a sprevádza ho svetelná signalizácia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 60 min.
Systém napájania AKU

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Eta 3447 90000 Dasty

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michaela

24. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené