Eta 4220 90000 Brillant


Maximálna hlučnosť: 75 dB, Operačný rádius: 10 m, Umývateľný filter: Nie,


Cena 99,00 €

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podlahový vysávač Eta 4220 90000 Brillant dostal do výbavy silný ECO motor a extra účinnú filtráciu s HEPA filtrom. 10 metrový akčný rádius ponúka dostatok slobody pohybu pri vysávaní. K dispozícii je aj praktický navíjač kábla a 2 parkovacie polohy. Prach a nečistoty sú zachytávané do vrecka s objemom 3 litre. Ak bude prachové vrecko naplnené, indikátor vás na to včas upozorní. Súčasťou balenia je aj bohaté príslušenstvo. Vysávač je vhodný na vysávanie kobercov aj tvrdých podláh.

Eta 4220 90000 Brillant

 • Bezvreckový vysávač s ECO motorom
 • Kvalitný HEPA filter (č. 12) zachytí aj tie najmenšie mikročastice
 • Ochranný vstupný motorový filter
 • Príkon: 700 W
 • Objem prachového vrecka: 3L
 • Signalizácia plnosti vrecka na prach
 • Akčný rádius: 10 m
 • Mechanická regulácia na držadle hadice
 • Mäkčené pojazdové kolieska šetrné k hladkým podlahám
 • Bezpečnostná poistka chýbajúceho vrecka na prach
 • 2x parkovacia poloha
 • Praktické držadlo na jednoduché prenášanie
 • Príslušenstvo v balení: Univerzálna podlahová hubica, turbohubica, parketová hubica na tvrdé podlahy, štrbinová hubica, kefka s jemnými štetinkami

Výkonný motor 

Vreckový vysávač ETA Brillant v sebe skrýva účinný, ale úsporný ECO motor, ktorý sa spolu s kvalitným HEPA filtrom, dvoma mikrofiltrami a odolným vreckom na prach vždy spoľahlivo postará o brilantný výsledok. Motor je navyše chránený bezpečnostnou poistkou pred prehriatím, a tým aj následným poškodením. Ďalší bezpečnostný mechanizmus potom zabraňuje spusteniu bez (správne) vloženého vrecka na prach.

Užitočné vlastnosti

Vysávač ETA Brillant si zamilujete na prvý pohľad a uchopenie. Postará sa o to ergonomicky tvarovaná rukoväť na kovovej teleskopickej trubici, ktorá sa navyše pýši nadštandardnou dĺžkou (94 cm). Jednoducho ju tak nastavíte na mieru každého člena domácnosti. Spolu s predĺženou hadicou (1,7 m) a s dlhým (7 m), automaticky navíjaným napájacím káblom potom získate akčný rádius až 10 m, ktorý vám umožní dosiahnuť do všetkých kútov miestnosti bez nutnosti neustáleho prepojovania kábla. Hladký pohyb všetkými smermi zaistí koliesko otočné o 360°, mäkčené pojazdové kolieska sú pritom šetrné aj k hladkým podlahám náchylným na poškrabanie. Vysávač je tiež vybavený praktickým držadlom pre pohodlné prenášanie a keď ho potrebujete na chvíľu odložiť, ponúkne vám parkovanie vo vertikálnej a horizontálnej polohe.

Vysoký výkon

Nastavenie sacieho výkonu môžete ľahko regulovať priamo na ovládacom paneli vysávača alebo posúvačom na rukoväti. Výfuk v hornej časti vysávača potom eliminuje vírenie prachu v miestnosti. Na plné vrecko na prach vás upozorní kontrolka. Vďaka trojlitrovej kapacite vrecka však túto signalizáciu nebudete vídať príliš často.

Účinné vrecka na prach

Súčasťou balenia je tiež vrecko na prach ETA ORIGINAL s vynikajúcou účinnosťou filtrácie a tých najmenších prachových častíc vrátane peľov a roztočov. Vyniká tiež vysokou odolnosťou proti nasatej vlhkosti a pretrhnutiu tvrdými či ostrými predmetmi. Zároveň má až o 50 % dlhšiu životnosť oproti bežným vreckám. Jednoducho ho môžete zameniť tiež za vrecko ETA HYGIENIC či ETA ANTIBACTERIAL.

Bohaté príslušenstvo

Vysávač ETA Brillant je okrem univerzálnej podlahovej hubici s prepínaním na vysávanie kobercov alebo tvrdých podláh vybavený tiež parketovou hubicou špeciálne navrhnutou na tvrdé povrchy ako sú parkety, dlažba alebo plávajúce podlahy. Skutočne brilantný výkon pri vysávaní kobercov potom zaistí špeciálne vyvinutá turbohubica, ktorá účinne zbiera vlasy a zvieraciu srsť. Navyše je ľahko demontovateľná, čo výrazne uľahčuje jej údržbu. Pre kompletnú očistu vašej domácnosti nechýba ani štrbinová hubica, ktorá dosiahne do horšie prístupných miest ako sú rebrá radiátorov alebo priestory za nábytkom, a kefka s jemnými štetinkami na šetrné vysávanie prachu a pavučín. Tieto drobné komponenty navyše majú svoj úložný priestor priamo v tele vysávača, a tak sa nestane, že by ste ich niekde zašantročili.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 75 dB
Operačný rádius 10 m
Umývateľný filter Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 4220 90000 Brillant

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené