Eta 4322 90000 Fenité

Cena:
22,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,46 €

POPIS PRODUKTU

Kulmofén Eta 4322 90000 Fenité vám umožní vytvárať si nádherné a zmyselné účesy. K tomu môžete využiť jednu z dvoch kief s priemermi 21 a 31 mm. Pri tvorbe účesu si môžete vybrať jednu z troch rýchlostí prúdenia vzduchu a taktiež teplotu vzduchu v troch intenzitách. Nechýba ani funkcia ionizácie či fúkanie studeného vzduchu. Súčasťou výbavy je tiež usmerňovač vzduchu, takže možno využiť kulmofén aj ako fén. Napájací kábel je otočný a dlhý 1,78 metra, čo zaistí pohodlnú manipuláciu. V balení sa nachádza štýlový cestovný obal.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Kulmofén Rowenta Copper Forever CF7819F0 s turmalínom a príkonom až 1200 W a keramickým povrchom pre šetrné zaobchádzanie s vašimi vlasmi. Ponúka až 2 teplotné a rýchlostné nastavenia a tým vyhovie všetkým typom vlasov. V balení tiež nájdete 3 nástavce pre rôzne možnosti úprav účesu, vrátane žehliaceho nástavca. Oceníte aj funkciu studeného vzduchu pre dlhotrvajúcu fixáciu účesu a otočný 360° napájací kábel zabezpečujúci maximálne pohodlie.

Základné parametre

  • Značka: Rowenta
  • Keramický povrch: Áno
  • Počet nastavení: 2

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kulmofén Eta 4322 90000 Fenité

  • Ionizácia
  • 3 rýchlosti prúdenia vzduchu
  • 3 stupne teploty vzduchu
  • Studený vzduch
  • Kefa s priemerom 21 mm
  • Kefa s priemerom 31 mm
  • Usmerňovač vzduchu pre možnosť fénovania

Vytvorte si účes, ktorý bude obdivovať každý

Nemáte čas chodiť ku kaderníkovi a túžite po dokonalom účese? Kulmofén ETA Fenité 4322 90000 vám pomôže pri vytváraní skvelého účesu priamo u vás doma i na cestách. V balení nájdete dve kefy s priemermi 21 a 31 mm, čím možno docieliť rôznych veľkostí vĺn či kučier. Prístroj dáva na výber z troch rýchlostí prúdenia vzduchu a tiež si možno vybrať z troch intenzít teploty vzduchu. Nechýba ani možnosť rýchleho ochladenia pre fixáciu účesu.

Jednoduchá manipulácia

Výmena nástavcov je jednoduchá a rýchla. Kulmofén disponuje navyše otočným káblom s dĺžkou 1,78 metra. Manipulácia s kulmofénom bude príjemná a nebude vám nič brániť pri tvorení krásneho a objemného účesu. Súčasťou balenia je aj praktický obal, do ktorého je možné vložiť aj všetko príslušenstvo. Svoj kulmofén ETA Fenité 4322 90000 si tak budete môcť zobrať aj na služobnú cestu či dovolenku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Eta
Keramický povrch: Nie
Počet nastavení: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Keramický povrch: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 26 cm
Hmotnosť: 620 g
Výška: 6 cm
Hĺbka: 6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: guľatá kefa s hrotmi

Funkcie

Automatické vypnutie: Nie
Počet teplotných nastavení: 3
Počet nastavení: 3

Ostatné

Kód produktu: ETA432290000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore