Eta 5225 90000 Raggio

Cena:
366,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,32 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Robotický vysávač Eta 5225 90000 Raggio je skvelým pomocníkom pre vašú domácnosť. Postará sa o perfektné upratovanie aj keď nebudete zrovna doma. Vysávač disponuje funkciou vysávania aj vytierania. Jeho prednosťou je laserová navigácia, čím je zaistený bezproblémový pohyb v priestore bez narážania do nábytku či stien. Samozrejmosťou je aj ochrana proti pádu zo schodov. Vysávač si poradí s vysatím koberce s chlpom 1 cm a dokáže prekonať aj prekážku s výškou až 1,5 cm. Li-ion batéria zabezpečí dostatok energie až na 100 minút prevádzky. Súčasťou je kefa kombinujúci štetiny a gumové lamely pre čo najúčinnejšie vysávanie. Vysávač je možné ovládať cez aplikáciu ETA Raggio.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Podlahový smart robotický mop iROBOT Braava Jet M6 čistí podlahy kedykoľvek to uznáte za vhodné. Na hornej strane je kruh s logom iRobot a trojica ovládacích tlačidiel. Po novom je tu ale aj kamera pre lepšiu orientáciu. Braava je vhodná na všetky podlahy s pevným povrchom: dlažby, vinyl, linoleum, drevené a laminátové podlahy. Vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint sa naučí pôdorys domácnosti a určí najlepší spôsob čistenia. Cez aplikáciu iRobot HOME je možné určiť konkrétne miestnosti, ktoré sa majú čistiť. Robotický mop iRobot Braava Jet M6 disponuje funkciou automatického dobíjania počas upratovania v nabíjacej stanici.

Základné parametre

 • Prevádzková doba: 90 min.
 • Automatické dobíjanie: Áno
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Robotický vysávač Eta 5225 90000 Raggio

 • Smart ovládanie
 • Inteligentné plánovanie upratovania - možnosť nastavenia jednotlivých dní, hodín aj s možnosťou nastavenia jednotlivých zón
 • Definovanie zón upratovania a zakázaných zón (celkom až 10)
 • Vytvorenie mapy vysávaného priestoru
 • Možnosť vzdialeného ovládania mimo vašu domácnosť
 • Sledovanie aktuálneho stavu a pohybu vysávača vrátane histórie
 • Až 10 používateľských účtov k jednému vysávaču
 • Voľba režimu upratovania: automatický, zónový, lokálne
 • Upozornenie na nutnosť údržby jednotlivých častí vysávače
 • Diagnostika závad
 • Umožňuje aj manuálne navádzanie vysávače
 • Funkcia NERUŠIŤ
 • Nastavenie sacieho výkonu - 3 úrovne
 • Li-ion batéria s kapacitou 2600 mAh a výdržou až 100 minút
 • Trojnásobná HEPA filtrácia

Skvelý pomocník pre vašu domácnosť

Robotický vysávač ETA Raggio 5225 90000 je perfektným pomocníkom do väčšiny domácností. Každý deň bude neúnavne bojovať s neustále vznikajúcou špinou, nezastaví sa ani pred prachom a ďalšími nečistotami. Jeho dômyselný systém navádzania a skvelý výkon zabezpečí, že upratuje naozaj každý kút. Vybavený je Li-ion batériou, ktorá pojme dostatok energie až na 100 minút prevádzky. Opätovné nabitie trvá cca 5 hodín. Vysávač v prípade slabej batérie sám vyhľadá nabíjaciu stanicu, dobije sa a bude pokračovať v upratovaní.

Vynikajúca orientácia v priestore

ETA Raggio 5225 90000 disponuje laserovou 360° orientáciou v priestore, ktorá je veľmi presná a vysávač si vďaka nej dokonale zmapuje svoj priestor pre upratovanie. Vďaka funkcii ANTI-COLLISION SYSTEM nebude dochádzať k narážaniu do nábytku a stien. Vysávač ďalej disponuje inteligentnými senzormi, ktoré ho ochráni pred prípadným pádom zo schodov. Vysávač sa nezľakne ani priečnych líšt a prahov. Poradí s prekážkou, ktorá nepresahuje 1,5 cm.

Vysaje aj vytrie

O dokonalé upratovanie sa postará vďaka kombinácii skvele navrhnuté kefy a možnosti vytieranie. Kefa je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel, spoľahlivo tak vyčeše neporiadok z kobercov s maximálnou dĺžkou chlpov 1 cm. Pokiaľ máte doma tvrdé podlahy iste oceníte aj možnosť vytierania. Na jedno naplnenie je robotický vysávač schopný vytrieť plochu o rozlohe 50 m2. Výhodou je i prítomnosť trojité HEPA filtrácie, ktorá spoľahlivo prefiltruje nasatý vzduch a zachytí alergény aj mikróby. V prípade, že vysávač bude potrebovať váš zásah či už doplnenie vody anebo vysypanie zásobníka, vždy sa vám automaticky pripomenie cez aplikáciu.

Ovládanie prostredníctvom aplikácie

Každý správny robotický vysávač umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie. Ani pri modeli ETA Raggio 5225 90000 tomu nie je inak. Aplikáciu, ktorá je zadarmo dostupná, možno stiahnuť pre operačné systémy iOS a Android z príslušných obchodov. V aplikácii je vidieť mapa priestorov, v ktorých sa vysávač pohybuje, možno si nastavovať plány na upratovanie, prípade rozdeliť váš domov na zóny, čím môžete vysávač poslať upratovať do vami požadovanej izby. V neposlednom rade možno vysávač navigovať aj manuálne. Pripojenie prebieha prostredníctvom Wi-Fi siete, vďaka čomu môžete vysávač ovládať aj z práce.

Bohaté príslušenstvo pre bezproblémovú prevádzku

Súčasťou vysávača je aj bohaté príslušenstvo, ktoré vám zjednodušia jeho údržbu a prevádzku. V balení nájdete nabíjaciu stanicu a adaptér na nabíjanie. Ďalej sú prítomné dve náhradné postranné kefy, nadstavec na mopovania, 2 kusy mopovací textílie a čistiaca sada.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 100 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 3980 g
Výška: 10,5 cm
Hĺbka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: čistiaca sada

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 75 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 5 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 100 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti pádu zo schodov: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 15 mm
Mopovanie: Áno
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Áno

Ostatné

Kód produktu: ETA522590000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore