Eta 5231 90000 Supersonic Wash


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Áno, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 25 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Automatická detekcia povrchu: Nie, Flexibilný ohybný kĺb: Áno, Pre domácnosti so zvieratami: Áno, HEPA filter: Áno, Objem: 0,4 l, Vyberateľná batéria: Áno, Informačný display: Nie, Maximálna hlučnosť: 78 dB, Hmotnosť: 5,81 kg. Viac info


Cena 295,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,92 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 29,60 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Eta Supersonic Wash H2O v sebe ukrýva výkonný digitálny motor s dlhou životnosťou. Zamotaných káblov sa báť nemusíte. Tento bezdrôtový pomocník s vymeniteľným 21,6V akumulátorom zvládne vysávať až 25 minút. Vďaka užitočným nadstavcom môžete jedným kliknutím vytvoriť výkonný tyčový vysávač, praktický ručný vysávač alebo mop pre dôkladné umývanie. Ručnú jednotku využijete na vysávanie horšie prístupných miest. Hodiť sa vám môže tiež pri upratovaní automobilu alebo omrviniek po malých nezbedníkoch. O účinnú filtráciu sa postará HEPA filter, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie nečistoty. Nečistoty z nádoby na prach o objeme 450 ml môžete kedykoľvek vyklepať do odpadkového koša. Príjemným detailom je aj ergonomická rukoväť so spínačom nepretržitého chodu. Tri praktické LED diódy vám osvetlia nielen temné zákutia a vy tak budete mať dokonalý prehľad o upratovanom priestore.

Eta 5231 90000 Supersonic Wash

  • Doba prevádzky 25 min
  • Hlučnosť 78 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.45 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Bezsáčkový
  • Osvetlenie na hubici 
  • Mokré čistenie 

Perfektné upratovanie bez kompromisov

Eta Supersonic Wash H2O v sebe ukrýva výkonný digitálny motor s dlhou životnosťou. Zamotaných káblov sa báť nemusíte. Tento bezdrôtový pomocník s vymeniteľným 21,6V akumulátorom zvládne vysávať až 25 minút, do plného nabitia bude potrebovať 4 hodiny. Vďaka užitočným nadstavcom môžete jedným kliknutím vytvoriť výkonný tyčový vysávač, praktický ručný vysávač alebo mop pre dôkladné umývanie.

Od podlahy po strop

Ručnú jednotku využijete na vysávanie horšie prístupných miest. Hodiť sa vám môže tiež pri upratovaní automobilu alebo omrviniek po malých nezbedníkoch. Pripojením jedného z veľkého množstva príslušenstva však získate multifunkčného pomocníka pre dôkladné upratovanie celého domu či bytu.

Vybavenie

Pokiaľ stále veríte, že výkonný tyčový vysávač musí byť ťažký a robustný, Eta Supersonic Wash H2O vás vyvedie z omylu. Kovovou sacou trubicou s flexibilným kĺbom sa jednoducho dostanete aj pod nízky nábytok, a to bez namáhavého ohýbania chrbta. Vďaka jeho nízkej váhe iba 2,5 kg jednoducho vysajete stropné svetlá aj čalúnené sedačky.

Možnosť voľby

Možnosť voľby medzi dvomi sacími výkonmi vám umožňuje optimálne nastavenie pre každý povrch. O účinnú filtráciu sa postará HEPA filter, ktorý zachytí aj tie najjemnejšie nečistoty. Nečistoty z nádoby na prach o objeme 450 ml môžete kedykoľvek vyklepať do odpadkového koša.

Ergonomická rukoväť

Príjemným detailom je aj ergonomická rukoväť so spínačom nepretržitého chodu. Tri praktické LED diódy vám osvetlia nielen temné zákutia a vy tak budete mať dokonalý prehľad o upratovanom priestore. K dokonale čistej domácnosti využijete nadstavec na mopovanie, s ktorým vám práca pôjde od ruky! 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 5.81 Kg
Objem 0.4 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 25 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Flexibilný ohybný kĺb Áno
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Nie
Vysáva a mopuje naraz Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 5231 90000 Supersonic Wash

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené