Eta 544990000 Moneto AquaPlus

Zobraziť


Hmotnosť: 3.45 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjania: 5 hod., Objem: 0.55 L, Umývateľný filter: Áno, Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 50 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Mokré vysávanie: Áno, Systém napájania: AKU,


Cena 139,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 159,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Tyčový bezšnúrový vysávač Eta 544990000 Moneto AquaPlus spája v sebe tri funkcie - vysávač, mop a ručný vysávač, pre mokré i suché čistenie. S bezkáblovým prevedením sa už nikdy nebudete musieť zaoberať problémami s napájacou šnúrou a neustále ju prepájať kvôli malému dosahu. Prednosťou bezvreckového vysávača Moneto AquaPlus je i jeho vysoký výkon, ktorý vďaka 21,6 V Li-Ion-ovej batérií vydrží na jedno nabitie vysávať a stierať až 50 minút. V balení nájdete bohaté príslušenstvo rotačnú parketovú hubicu, štrbinovú hubicu, kefku a mopovací nadstavec.

Tyčový vysávač Eta 544990000 Moneto AquaPlus

 • Ručný a tyčový vysávač 2v1
 • Li-ion batéria 21,6V
 • Výdrž batérie: 50 minút
 • Doba nabíjania: 5 hodín
 • Objem nádoby na prach: 0,55L
 • Objem nádoby na vodu: 150ml
 • LED osvetlenie na hubici
 • Možnosť mopovania
 • Farba: tyrkysová/ šedá
 • Hlučnosť: 80dB

Ideálny pomocník

Ak hľadáte nenahraditeľného domáceho pomocníka, tak práve vysávač ETA Monet aquaPLUS je tá pravá voľba pre vás. Jedná sa o tyčový a ručný vysávač s MOPOM, s ktorým môžete v jednom kroku vysávať a umývať podlahu.

Všestranný pomocník

Možete sa spoľahnúť na kvalitné vysávanie. Vďaka možnosti si zvoliť z dvoch sacích výkonovov. Účinnú filtráciu zabezpečí kvalitný HEPA filter. Vďaka LED osvetleniu na hubici neprehliadnete žiadnu nečistotu a udržíte si domácnosť v čistote. Na aktuálny stav batérie vás bude upozorňovať svetelná signalizácia.

Účinné upratovanie

Vďaka výkonnému 21,6 V Li-ion akumulátoru, udrží vysávač v prevádzku až 50 minút, takže zvládnete upratovanie celého domu naraz. Doba nabíjania akumulátora je približne 5 hod. Súčasťou balenia je mopovací nadstavce s nádržou s objemom150 ml na vyčistenie podlahy o rozlohe až 40 m2. Umývanie podlahy bude teraz jednoduchšie, než kedykoľvek predtým a zároveň ušetríte vodu oproti klasickému umývaním podláh. Do nádrže je možné pridať aj čistiaci prostriedok.

Bohaté príslušenstvo

V balení nájdete bohaté príslušenstvo rotačnú parketovú hubicu, štrbinovú hubicu a kefku. Ďalej potom mopovací nadstavec, ktorý je navrhnutý pre jednoduchú údržbu všetkých druhov tvrdých podláh ako je drevo, linoleum, dlažba, parkety, plávajúca podlaha a pod. Pri mopovaní ponúka možnosť výberu z 3 druhov mopovací textíliou z mikrovlákna. Textílie je možné prať v práčku. Súčasťou balenia je aj adaptér 100-240 V (AC) / 27 V (DC) s dobíjacou základnou, ktora má integrovaný priestor pre praktické skladovanie príslušenstva.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 3.45 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 5 hod.
Objem 0.55 L
Umývateľný filter Áno
Typ podľa nádoby na prach Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 50 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Mokré vysávanie Áno
Systém napájania AKU

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Eta 544990000 Moneto AquaPlus

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Tibor

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


 • výborné na koberce
 • nevyčistí rohy