Eta 6345 90000 Ryan

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Doprava už od 2,90 €

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový zastrihávač ETA 634590000 je vhodný pre strihanie fúzov, vlasov, chĺpkov v ušiach aj nose. Zastrihávač je možné používať prostredníctvom sieťovej prevádzky, alebo samostatne využitím kvalitnej Li-ion batérie. Súčasťou balenia viacúčelového strihača je aj stojan pre odloženie a dobíjanie v pokojovej polohe, nabíjací adaptér, olej pre mazanie britov a praktický hrebeň.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Multi zastrihávač Rowenta TN9160F0 s mimoriadne presným a precíznym výkonom. Je skvelým pomocníkom pre každého moderného muža. Udržujte dokonalý vzhľad svojich vlasov, fúzov a chĺpkov, so zastrihovačom Trim & Style Wet & Dry. Vysoko rýchlostný motor a pohyblivé titánové čepele s dvojitým ostrím z nehrdzavejúcej ocele, zaručujú dlhotrvajúci výkon. Technológia Wet & Dry - plná umývateľnosť umožňuje používať zastrihávač aj v sprche. Na jedno nabitie, ktoré trvá 8 hodín vydrží pracovať približne 60 minút.

Základné parametre

  • Napájanie: 230 V
  • Vodotesný: Áno
  • Výdrž batérie: 60 min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bezkáblová prevádzka

Viacúčelový zastrihávač je vhodný pre strihanie fúzov, vlasov, chĺpkov v ušiach aj nose. Zastrihávač je možné používať prostredníctvom sieťovej prevádzky, alebo samostatne využitím kvalitnej Li-ion batérie. Batériu nabijete už za jednu hodinu. O stave nabíjania vás bude informovať svetelná signalizácia.

 

 

Dlhá prevádzka

Zastrihávač zvládne na jedno nabitie až 90 minút práce. S čistiacim štetcom bude údržba zastrihávača pohodlná a jednoduchá. Súčasťou balenia viacúčelového strihača je aj stojan pre odloženie a dobíjanie v pokojovej polohe, nabíjací adaptér, olej pre mazanie britov a praktický hrebeň.

 

 

Praktické príslušenstvo

V príslušenstve nájdete 5 typov výmenných hláv, ktoré sa ľahko nasadzujú a vymieňajú. Veľká strihacia hlava je vhodná najmä na strihanie vlasov. Malá strihacia hlava je vhodná na strihanie fúzov a vlasov. Nechýba nadstavec na holenie, nástavec na odstránenie nechcených chĺpkov z nosa, uší a obočia a nástavec na tvarovanie kontúr.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Umývateľný: Nie
Použiteľnosť v nose: Áno
Použiteľnosť v uchu: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Umývateľný: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 3,98 cm
Hmotnosť: 0,52 g
Výška: 15,9 cm
Hĺbka: 3 cm

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Ďalšie parametre

Vymeniteľné hrebene: Áno
Použiteľnosť v nose: Áno
Použiteľnosť v uchu: Áno
Použiteľnosť na obočie: Áno

Ostatné

Kód produktu: ETA634590000

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore