Eta 2348 90000 Fenité

Cena:
23,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

S elektrickým pilníkom na chodidlá Eta 2348 90000 Fenité bude starostlivosť o vaše nohy príjemná, rýchla a hlavne bezpečná. Vybavený je li-ion akumulátorom, ktorý pojme dostatok energie na 90 minút prevádzky. Rovnako dlho trvá aj opätovné dobitie. Pilník ponúka na výber dve rýchlosti otáčania hlavice. Hlavica je vymeniteľná. V balení sa nachádzajú 2 kusy náhradných hlavíc a je možné je aj následne dokúpiť samostatne podľa požadovanej hrubosti. Súčasťou balenia je napájací microUSB kábel a praktický stojan.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Beurer MP55 odstraňovač stvrdnutej kože Beurer MP55 odstraňovač stvrdnutej kože

K nákupu automaticky získate predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov

Pomocou tohto odstraňovača stvrdnutej kože BEURER MP55 môžete rýchlo, jednoducho a účinne odstraňovať nepríjemnú stvrdnutú kožu, otlaky a hrubé miesta na chodidlách. Používanie je veľmi jednoduché. XXL rotujúca hlava účinne a bezpečne odstraňuje nežiaducu tvrdú a odumretú kožu. Navoliť si môžte 2 rýchlostné stupne. Nechýba indikátor nabíjania. Samotná prevádzka je zabezpečená buď batériami alebo jednoducho pripojením do siete. Vaše chodidlá budú odteraz hladké a hebké na dotyk.

Základné parametre

  • Počet nástavcov: 2
  • Adaptér: Nie
  • UV svetlo: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Udržujte svoje chodilá v kondícii

Trápi vás stvrdnutá koža na pätách a chodidlách a nemáte čas chodiť na pedikúru? S týmto problémom vám pomôže štýlový elektrický pilník ETA Fenité 2348 90000. Pilník umožňuje nastavenie rýchlosti otáčania, čo vám umožňuje zvoliť si tú, ktorá vám plne vyhovuje. Spoľahlivo, a hlavne bezpečne vás pilník zbaví stvrdnutej kože na pätách i chodidloch. Odstránenie stvrdnutej kože je nevyhnutné, aby nedochádzalo k jej popraskaniu.

Praktický vo všetkých ohľadoch

Súčasťou balenia je aj bohaté príslušenstvo, ktoré vám spríjemnia jeho využívanie. Dostanete napájací microUSB kábel a stojan, do ktorého možno pilník pohodlne odkladať. V balení sa ďalej nachádza dvojica náhradných hlavíc. Aby ste si mohli vziať pilník aj na cesty, dostanete k nemu praktický cestovný obal. Výhodou je aj vstavaný li-ion akumulátor, ktorý zaistí dostatok energie na 90 minút prevádzky. Rovnako dlhú dobu potom trvá jeho opätovné dobitie. O stave akumulátora vás bude informovať svetelný indikátor. Hlavice je možné umývať vo vode. Hlavice možno dokúpiť aj samostatne v troch rôznych hrúbkach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet nástavcov: 3
Adaptér: Áno
UV svetlo: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 223 g
Výška: 4 cm
Hĺbka: 16 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1 hlavice střední
Počet nástavcov: 3
Adaptér: Áno

Funkcie

Sušenie: Nie
UV svetlo: Nie

Ostatné

Kód produktu: ETA234890000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore