Eta 8347 90000 Fenité

Cena:
246,00 €

Pôvodná cena 309,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,92 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Účinný IPL epilátor Eta 8347 90000 Fenité sa postará o dokonale hladkú a mladistvo vyzerajú pokožku. Disponuje výkonom 36 W a dvojicou nástavcov pre odstránenie chĺpkov a pre omladenie pokožky. Epilátor umožňuje nastavenie piatich stupňov intenzity svetla. Pomocou svetelných výbojov zabraňuje či obmedzuje rast chĺpkov v priamo v korienku. Epilátor je najúčinnejší na tmavé chĺpky v kombinácii so svetlou pokožkou. Pre dosiahnutie požadovaných výsledkov je potrebné epiláciu niekoľkokrát zopakovať podľa priloženého harmonogramu. Životnosť prístroja dosahuje 300 000 svetelných výbojov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Philips SC1998/00 Lumea Advanced Philips SC1998/00 Lumea Advanced

90 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

5 (10)

IPL epilátor Philips SC1998/00 Lumea Prestige si zamiluje každá moderná žena. S pribalenými nástavcami získate multifunkčné zariadenie, ktoré môžete používať na tvár aj na telo. Zabudovaný snímač farby pokožky meria typ pokožky pred začiatkom každého ošetrenia, niekedy aj počas neho a v prípade potreby automaticky zastaví aplikáciu impulzov. Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Eta 8347 90000 Fenité

  • IPL epilátor
  • Nástavec na odstraňovanie chĺpkov
  • Nástavec pre omladenie pokožky
  • Životnosť nástavca pre epiláciu 300 000 svetelných výbojov a 100 000 výbojov nástavca pre omladenie pokožky
  • LCD displej
  • Harmonogram pre opakovanie epilácie
  • Súčasťou balenia sú ochranné okuliare proti UV žiareniu
  • Napájanie 230 V pomocou 1,75m kábla

Praktický IPL epilátor

Túžite po dokonale hladkej pokožke bez chĺpkov? S tým vám pomôže účinný IPL epilátor ETA Fenité 8347 90000. IPL epilátor pracuje na princípe svetelných výbojov, ktoré deaktivujú alebo obmedzujú rast chĺpkov priamo v jeho korienku. Táto bezbolestná metóda je šetrná k pokožke a zároveň je veľmi účinná. Pre dosiahnutie maximálneho výsledku je potrebné vykonať epiláciu niekoľkokrát z dôvodu toho, že nie všetky chĺpky sú v jeden čas vo fáze rastu. S tým vám pomôže pribalený harmonogram pre pravidelnú epiláciu. Epilátor je vhodný hlavne pre osoby so svetlým typom pokožky a tmavými chĺpkami. Čím je chĺpok svetlejší, tým menej energie absorbuje a nemusí dôjsť k jeho úplnej deaktivácii.

Nástavec pre omladenie pokožky

Súčasťou epilátora je nástavec pre omladenie pokožky. Tento nástavec stimuluje tvorbu kolagénu, ktorý zabezpečuje pevnosť a pružnosť pokožky. Epilátor umožňuje nastavenie automatického či manuálneho režimu. Životnosť omladzujúceho nástavca dosahuje 100 000 svetelných výbojov.

Bezpečné a jednoduché použitie

Jednoduché a bezpečné použitie zaisťuje LCD displej, ktorý zobrazí aktuálne informácie a nastavenia. Súčasťou epilátora je senzor, ktorý stráži optimálnu vzdialenosť od pokožky, čím je zamedzené nechcenému spusteniu mimo ošetrovanú oblasť. Súčasťou je tiež integrovaný UV filter, ktorý vás pred týmto typom žiarenia ochráni. V balení nechýbajú ani ochranné okuliare zaisťujúce ešte vyššiu bezpečnosť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 5
Umývateľný: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Počet rýchlostí: 5
Umývateľný: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 560 g
Výška: 18 cm
Hĺbka: 16 cm

Batérie

Napätie batérie: 230 V

Funkcie

Holiaci strojček: Nie

Ostatné

Kód produktu: ETA834790000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore