Eta Mezo Smart 0034 90010

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový a praktický kuchynský robot ETA Mezo Smart 0034 90010 bude spoľahlivým partnerom pri varení. Umožní vám šľahať, miešať aj mixovať najrôznejšie suroviny. Silný motor s príkonom 600 W si poradí so všetkými úkony s ľahkosťou. Výkon sa dá plynule regulovať. Robot disponuje planetárným systémom otáčania nástavcov, čím dokonale zmieša všetky suroviny v celom objeme misy. Prevádzka mixéra je zabezpečená tepelnou poistkou proti prehriatiu, pri vyklopení ramena sa aktivuje poistka proti nechcenému spusteniu, takže možno bezpečne meniť nadstavce. Súčasťou balenia je misa s objemom 4 litre, miesiaci a šľahacia metla.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Spoľahlivý kuchynský robot Klarstein TK2-Lucia Bianca na miešanie, hnetenie, mletie mäsa a mixovanie ocení rovnako začiatočník ako aj profesionál v kuchyni. Prevádzka robota je veľmi tichá, pochváliť sa môže skvelým výkonom 1200 W a kvalitnými zliatinovými nožmi, ktoré umožnia mletie aj väčšieho množstva surovín. Okrem nástavcov na mletie mäsa a prípravu cestovín je robot Lucia Bianca vybavený 5 litrovou nádobou na prípravu cesta a sklenenou nádobou na mixovanie s objemom 1,5 litra. Používanie robota je jednoduché, ponúka 6 rýchlostných stupňov pre optimálne nastavenie pri rôznych druhoch surovín a samozrejmosťou sú bezpečnostné prvky. Biela farba.

Základné parametre

 • Objem: 5 L
 • Príkon: 1200 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

ETA Mezo Smart 0034 90010

 • Príkon 600 W
 • Plynulá regulácia výkonu
 • Planetárny systém pohybu nástavcov
 • Misa s objemom 4 litre
 • Šľahací nadstavec
 • Miešací nástavec
 • Poistka proti prehriatiu
 • Poistka proti nechcenému spusteniu pri výmene nástavca

Skvelý pomocník do každej kuchyne

Do výbavy každej kuchyne neodmysliteľne patrí kuchynský robot. ETA Mezo Smart 0034 90010 skvele poslúži každej gazdinke aj nadšenému kuchári pri varení či pečení najrôznejších pochúťok a pokrmov. Je vybavený výkonným 600W motorom a kvalitným súkolím, ktoré zaisťujú optimálny pohon všetkých nástavcov. Výhodou je planetárny systém pohybu, ktorý zaistí optimálne zmiešanie všetkých surovín vo 4litrové nerezovej mise. Tešiť sa tak môžete na vždy kompaktné cesto so skvelou konzistenciou či na skvelú šľahačku.

Bezpečná prevádzka a bohaté príslušenstvo

Samozrejmosťou je aj zabezpečenie, aby bola prevádzka robota ETA Mezo Smart 0034 90010 maximálne bezpečná. Vybavený je tepelnou poistkou, ktorá zabráni prehriatiu a zničeniu robota pri jeho preťažení. Zároveň je robot opatrený poistkou proti nechcenému spusteniu, takže sa nemusíte obávať výmeny nástavcov. Súčasťou balenia je misa, šľahacia a miešacia metla. Ďalšie príslušenstvo je možné samostatne dokúpiť.

Samostatne dokúpiteľné príslušenstvo: mlynček na mäso, na mak a na obilniny, citrusovač, nástavce na výrobu zmrzliny, nadstavec na strúhanie, lis na bobuľoviny a ďalšie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 600 W
Pulzný spínač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
Počet rýchlostí: 6
Pulzný spínač: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 35 cm
Výška: 31,5 cm
Hĺbka: 21 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: metla na miesenie
Počet nástavcov: 3

Energetické údaje

Príkon: 600 W

Ostatné

Kód produktu: ETA003490010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore