Evolveo DoorPhone IK06 set

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Evolveo DoorPhone IK06 v sebe spája videotelefón a farebný LCD displej, aby ste mali prehľad o tom, kto stojí pred vašimi dverami. Videotelefón je vybavený kamerou so snímačom CMOS s uhlom záberu až 110° a nočným videním. Spĺňa aj certifikáciu IP44, vďaka čomu je odolný voči vode a certifikáciu IK06 voči vandalizmu. Na 7" displeji s rozlíšením 800 x 480 pixelov uvidíte vašich hostí a okolie vchodu. Výhodou videotelefónu je aj funkcia odposluchu zvuku, regulácia hlasitosti či možnosť pripojenia k TV cez analógový AV výstup. Do pamäte sa ukladajú snímky aj videozánamy. Podporuje pamäťové karty micro SD s maximálnou kapacitou do 32 GB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Evolveo DoorPhone IK06

Ak chcete vidieť, kto stojí pred vašimi dverami, zaobstarajte si tento praktický videotelefón a majte vždy prehľad o prichádzajúcich hosťoch do vášho domu. Takýto videotelefón určite ocenia najmä seniori, prípadne domácnosti s malými deťmi. Inštaláciu kamery zvládnete bez problémov, môžete ju naištalovať priamo na stenu pri vchode. Rovnako jednoduché je aj samotné ovládanie videotelefónu. 


Farebný LCD displej

Či už sú to vaši priatelia, rodina alebo kuriér, to všetko uvidíte na prehľadnom a dobre čitateľnom 7" displeji s rozlíšením 800 x 480 pixelov s možnosťou nastavenia jasu a hlasitosti. Vďaka odposluchu počujete zvuk z vonku, avšak vás počuť nebude. Po zhotovení záznamu sa snímky ukladajú do internej pamäte, do ktorej sa zmestí až 120 fotiek. Ak vám to nebude stačiť, môžete pamäť rozšíriť pomocou pamäťovej micro SD karty. Záznamy si môžet pozrieť aj na vašej televíznej obrazovke pomocou AV výstupu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Nie
Napájanie: 100-240 V

Ďalšie vlastnosti

Značka: Evolveo
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 18 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 13 cm
Hĺbka: 2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: sada hmoždiniek

Konektivita

Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Nie

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 12

Energetické údaje

Napájanie: 100-240 V

Ostatné

Kód produktu: DPIK06-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore