Evolveo EasyPhone červený


Uhlopriečka ("): 1.8 ", 3G: Áno, Rozlíšenie displeja (px): 160x128, Typ telefónu: Klasický,

Farba


Cena 32,90 €

0,66 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone v krásnej červenej farbe disponuje farebným 1,8'' displejom s rozlíšením 160 x 128 pixelov. Jednoduché ovládanie a prehľadné menu, v ktorom nájdete aj FM rádio, diktafón, budík, svetlo a iné. Podpora Bluetooth, 4 užívateľské profily. Vnútorná pamäť s možnosťou rozšírenia až do 32 GB. Rýchle zamknutie klávesnice pomocou tlačidla na ľavej strane mobilu a SOS tlačidlo. Praktický stojan pre nabitie telefónu. Li-ion batéria s kapacitou 1000 mAh umožní nepretržité volanie až po dobu 4 hodín. Oddelené tlačidlá pre lepšiu manipuláciu a písanie. Reproduktor pre hlasnejšie hands-free. Vhodný pre seniorov.

Červené prevedenie

Mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone v elegantnom tele s čistým dizajnom poteší každého milovníka tradičných tlačidlových telefónov. Krásne červené prevedenie sa bude vynímať všade a vy tak budete vždy vedieť, kde sa nachádza váš telefón. Tenké telo telefónu dobre padne do ruky, vďaka čomu môžete pohodlne telefonovať až 4 hodiny (pohotovostná doba až 300 hodín). Telefón si môžete položiť do nabíjacieho stojana čiernej farby, ktorý zariadenie dobije a pripraví ho na použitie. 

Jednoduché ovládanie

EVOLVEO EasyPhone je telefón navrhnutý pre seniorov a ľudí, ktorí majú radi jednoduché ovládanie. Vďaka 1,8 palcovému a farebnému displeju bude čítanie SMS správ alebo hľadanie kontaktov oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Klávesnica telefónu má oddelené tlačidlá, čo oceníte najmä pri ukladaní telefonických kontaktov (uloženie až 8 obľúbených kontaktov) alebo pri písaní. V prípade potreby je k dispozícii SOS tlačidlo nachádzajúce sa na zadnej strane telefónu. Po stlačení tohto tlačidla sa začnú vytáčať predvolené čísla alebo sa pošle núdzová správa. 

FM rádio 

Zapnite si svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu aj pomocou vášho telefónu. FM rádio už nemusíte pracne hľadať v Menu ponuke. Stačí len stlačiť tlačidlo na strane telefónu a rádio máte k dispozícii. K naladeniu staníc využite automatické ladenie. Mobilný telefón má zabudovaný kvalitný reproduktor, takže zvuk budete počuť naozaj dobre. Rovnako môžete výkonný reproduktor využiť aj pri hands-free telefonovaní. Rádio môžete počúvať aj bez pripojenia slúchadiel. Spestrite si cestovanie alebo voľný čas počúvaním rádia.

Baterka

Mobilný telefón disponuje praktickou baterkou, ktorá vám pomôže pri zhoršených svetelných podmienkach alebo pri hľadaní spadnutých vecí. Baterka sa zapína aj vypína veľmi jednoducho. Bok telefónu má špeciálne tlačidlo, ktoré stačí len zatlačiť. Výhodou je, že svetlo môžete využívať kedykoľvek aj keď je telefón vypnutý. 

 

Obsah balenia

  • Mobilný telefón  EVOLVEO EasyPhone

  • Nabíjací stojan

  • Sieťový adaptér 230 V

  • Manuál

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 1.8 "
3G Áno
Rozlíšenie displeja (px) 160x128
Typ telefónu Klasický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo EasyPhone červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené