Evolveo EasyPhone FD červený


Uhlopriečka ("): 2.4 ", Typ telefónu: Vyklápací,

Farba


Cena 42,90 €

0,86 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Klasický telefón Evolveo EasyPhone FD v červenom prevedení je vhodný pre nenáročných užívateľov alebo pre seniorov. Vybavený je 2,4" displejom s rozlíšením 240x320 pixelov. Sekundárny displej ponúkne uhlopriečku 1,77" a bude vás informovať o notifikáciách a zmeškaných udalostiach. Telefón ďalej podporuje Dual SIM a microSD karty s kapacitou až 64 GB, Na zadnej strane telefónu sa nachádza SOS tlačidlo, Nechýba ani základný VGA fotoaparát. Súčasťou balenia je aj praktický nabíjací stojan. Konektorová výbava obsahuje 3,5 mm konektor a microUSB.

Pohodlné ovládanie a dva displeje

Evolveo EasyPhone FD je určený pre nenáročných užívateľov a seniorov. Vybavený je 2,4" farebným displejom, ktorý ponúkne skvele čitateľný obraz. Sekundárny displej disponuje uhlopriečkou 1,77" a používateľa bude informovať o zmeškaných udalostiach a notifikáciách. Na zadnej strane telefónu sa nachádza SOS tlačidlo, ktoré pri stlačení aktivuje odoslaní núdzových SMS správ až na 5 prednastavených čísel.

Praktický nabíjací stojan

Súčasťou balenia je aj praktický nabíjací stojan. Telefón možno jednoducho vložiť do stojanu, kde budete mať vďaka sekundárnemu displeju skvelý prehľad o zmeškaných hovoroch, prichádzajúcich SMS správach alebo o aktuálnom čase. Zároveň bude váš telefón vždy nabitý. Telefón ďalej podporuje funkciou Dual SIM a tiež umožňuje rozšírenie pamäte až o 64 GB pomocou microSD pamäťové karty.

 

Jednoduchá obsluha a ďalšie funkcie

EasyPhone FD vyniká tiež tlačidlovou klávesnicou, ktorá disponuje veľkými tlačidlami. Prostredie telefónu je navrhnuté tak, aby si jeho obsluhou poradil aj neskúsený užívateľ. Telefón je ďalej vybavený základným fotoaparátom s rozlíšením 0,3 Mpx. Integrovaná batéria disponuje kapacitou 1000 mAh. Táto kapacita vystačí aj na niekoľko dní v pohotovostnom režime.

Obsah balenia: nabíjací stojan, sieťová nabíjačka 230 V, stereo slúchadlá s hands-free

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.4 "
Typ telefónu Vyklápací

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo EasyPhone FD červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené