Evolveo EasyPhone FM strieborný

Cena:
30,94 €

Späť na NAY Extra kartu 0,62 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Tlačidlový mobilný telefón Evolveo EasyPhone FM v striebornej farbe je vybavený farebným 2,3" TFT displejom s rozlíšením 320 x 240 pixelov a QWERTY klávesnicou s oddelenými a dostatočne veľkými tlačidlami pre pohodlné používanie. Podpora GSM siete. Možnosť využívania 2 SIM kariet súčasne vďaka funkcii Dual SIM. Z konektorom môžete využívať 3,5mm jack alebo microUSB 2.0. Na prenos súborov poslúži Bluetooth, na rozšírenie pamäti poslúži micro SDHC karta s kapacitou do 64 GB. V menu nájdet FM rádio, budík, kalendár, kalkulačku aj záznamník. Zadný kryt ukrýva SOS tlačidlo na privolanie pomoci, reproduktor aj 0,08 Mpx fotoaprát. Dlhú výdrž telefónu zabezpečí 1000 mAh batéria. Súčasťou balenia je nabíjací stojan, sieťová nabíjačka a stereo slúchadlá s hands-free.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Mobilný telefón Evolveo StrongPhone Z1 v čiernej farbe má odolnú konštrukciu, ktorá chráni pred nárazmi, prachom a vodou podľa normy IP68. Disponuje 2,4'' farebným displejom s rozlíšením 320 x 240 pixelov, odolným voči tlaku a škrabancom. Má fotoaparát s rozlíšením 1.3 Mpix. Rozšíriteľná pamäť pomocou pamäťových kariet micro SDHC až do 64 GB. Podporuje sieť 3G, technológiu Bluetooth 3.0, a Wi-Fi. Funkcia Dual SIM pre využívanie dvoch SIM kariet. V ponuke nájdete organizér, budík, MP3 prehrávač aj FM rádio. O výdrž sa stará Li-Ion batéria s kapacitou 1700 mAh.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 2,4 "
  • Rozlíšenie displeja (px): 320x240

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Pohodlné ovládanie

Na 2,3" farebnom displeji s rozlíšením 320 x 240 pixelov uvidíte všetko potrebné. Telefón má prehľadnú klávesnicu s oddelenými a veľkými tlačidlami, čo uľahčí vytáčanie čísel a písanie SMS správ. Pri telefonovaní si viete nastaviť aj rýchlu predvoľbu pre 8 kontaktov. Oceníte aj SOS tlačidlo (na zadnej strane telefónu), ktoré po stlačení v prípade núdze odošle správu na vami predvolené čísla. Môžete zvoliť až 5 telefónnych čísel.

FM rádio 

Zapnite si svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu aj pomocou vášho telefónu. FM rádio už nemusíte pracne hľadať v Menu ponuke. Stačí len stlačiť tlačidlo na strane telefónu a rádio máte k dispozícii. K naladeniu staníc využite automatické ladenie. Mobilný telefón má zabudovaný kvalitný reproduktor, ktorý môžete využiť aj pri hands-free telefonovaní. Rádio môžete počúvať aj bez pripojenia slúchadiel, nakoľko disponuje integrovanou anténou. Spestrite si cestovanie alebo voľný čas počúvaním rádia. 


Funkcia Dual SIM 

Ďalšou výhodou telefónu je možnosť využívania dvoch SIM kariet naraz. Vďaka funkcii Dual SIM si budete môcť oddeliť vaše osobné a pracovné telefonáty alebo využívať služby dvoch operátorov súčasne. Okrem toho je vybavený aj samostatným slotom pre pamäťové karty typu microSDHC s maximálnou kapacitou do 64 GB. Menu telefónu ponúka aj základné funkcie: kalendár, budík, lupa,kalkulačka, hudobný prehrávač a záznamník. 

Nabíjací stojan a 1000 mAh batéria

Telefón Evolveo EasyPhone FM v sebe ukrýva vymeniteľnú 1000 mAh batériu. K nabíjaniu vám poslúži praktický nabíjací stojan, do ktorého vložíte mobil. Proces nabíjania signalizuje LED kontrolka na stojane. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,3 "
iRozlíšenie displeja (px): 320x240
Kapacita: 32 MB
Typ telefónu: Klasický
Operačná pamäť RAM: 32 MB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Evolveo
Vodeodolný: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,3 "
iRozlíšenie displeja (px): 320x240

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 130 mm
Výška: 61 mm
Dĺžka: 16,5 mm
Hmotnosť: 105 g

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíj.stojan,nabíjačka,slúchadlá

Mobilné siete

iPodpora Dual SIM: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SDHC
Operačná pamäť RAM: 32 MB

Batérie

Kapacita batérie: 1000 mAh

Fotoaparát

Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 0,08 mpx

Rádio

FM rádio: Áno

Dátové úložisko

Kapacita: 32 MB

Dizajn

Typ telefónu: Klasický
iTelefón pre starších: Áno

Ostatné

Kód produktu: EP-800-FMS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore