Evolveo HDO mini

  • Výpredaj

Anténa, vonkajšia anténa, Vzdialenosť od TV vysielača: 80 km, Podporované pásma: VHF, UHF, Úroveň zisku antény: 20 dB, Farba biela. Viac info


Cena 34,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantná anténa Evolveo TDE HDO mini v bielej farbe disponuje možnosťou umiestnenia nielen vo vonkajších, ale aj vo vnútorných priestoroch a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a plochej spodnej strane sa stane nerušivým elementom vo vašej domácnosti. Využijete ju na príjem digitálnej DVB-T2 televízie (VHF: 88 – 230 MHz, UHF: 470 – 790 MHz). Umožňuje uchytenie tromi rôznymi spôsobmi (na tyč, na balkón, vnútorné použitie) a je vybavená LTE a 4G filtrom (zvládne odfiltrovať signál mobilných operátorov pre príjem bez komplikácií), konektorom IEC male a napájaním DC12V.

Evolveo HDO mini

Elegantná anténa, ktorej najväčšou prednosťou je možnosť umiestnenia vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Disponuje totiž plochou spodnou stranou, pre umiestnenie na akýkoľvek rovný povrch, ale aj držiakom pre vonkajšie uchytenie. Je vhodná na príjem digitálnej DVB-T2 TV. Tiež obsahuje bohaté príslušenstvo (vrátane napríklad 10 m koaxiálneho kábla alebo redukcie IEC female/F male pre zapojenie do set-top boxu. Súčasťou balenia je aj zosilňovač. 

  • LTE filter

  • VHF: 88 – 230 MHz (T-DAB a DVB-T2)

  • UHF: 470 – 790 MHz (DVB-T2)

  • Napájanie DC12V

  • Konektor IEC male

  • Veľkosť: 450 × 165 × 160

  • Obsah balenia: anténa, zosilňovač, adaptér 230V, kábel 10 m, redukcia IEC female/F male, návod

Spôsoby uchytenia

Anténu je možné prichytiť tromi rôznymi spôsobmi. Prvý spôsob uchytenia je najlepší v oblastiach so slabým pokrytím, ide totiž o klasické uchytenie na tyč (napr. na streche domu), pri ktorom je možné docieliť najlepší príjem signálu. Ďalší spôsob uchytenia je napríklad na balkón, pokiaľ nie je možné uchytenie antény na strechu. Anténu je tiež možné prichytiť na stenu, napríklad vedľa okna pre jednoduchú manipuláciu s anténou. Posledným spôsobom je izbové použitie – anténa má plochú spodnú stranu, vďaka ktorej je možné ju pohodlne položiť na akýkoľvek rovný povrch.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Úroveň zisku antény 20 dB
Podporované pásma VHF, UHF
Umiestnenie antény vonkajšia
Vzdialenosť od TV vysielača 80 km

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo HDO mini

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené