Evolveo Salvarix ALM303 Wifi GSM alarm

Cena:
159,00 €

Pôvodná cena 185,99 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Zabezpečte svoju domácnosť, kanceláriu, garáž, obchod alebo chatu pomocou moderného bezpečnostného systému Evolveo Salvarix a to rýchlo a spoľahlivo. Vďaka jednoduchej montáži nepotrebujete volať žiadnu externú firmu, čo vám ušetrí peniaze. Zariadenie má k dispozícii český aj slovenský jazyk v Menu ovládania. Ponúka pripojenie širokého spektra príslušenstva, detektorov, snímačov, vrátane kamier. Jednoduché ovládanie zabezpečuje mobilná aplikácia pre Android a iOS, ktorá vás zároveň informuje o možnom nebezpečenstve. Podporuje pripojenie na pult Centrálnej Ochrany - v balení je voucher na 3 mesiace zadarmo. V balení sa nachádza alarm Salvarix Salvarix, bezdrôtový detektor na okná/dvere, bezdrôtový infračervený detektor pohybu, 2x diaľkové ovládanie (kľúčenka), 2x RFID čip (prívesok), drôtová mini siréna a napájací adaptér.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

 

Nová generácia alarmov 

EVOLVEO Salvarix je výkonný zabezpečovací systém s podporou moderných technológií WiFi, GSM, RFID či bezpečnostných kamier, pomocou ktorých vám zabezpečí ochranu všetkých komerčných i rezidenčných budov, ako sú byty, kancelárie, obchody, garáže, dielne, domy, chaty, a pod. Ponúka pripojenie širokého spektra príslušenstva, detektorov a snímačov. Prvá inštalácia a nastavenie je veľmi jednoduché, ovládanie je intuitívne a kompletne v českom alebo slovenskom jazyku.

Intuitívne ovládanie

Systém je možné úplne ovládať a nastavovať pomocou mobilnej aplikácie pre Android a iOS, ale aj bez jej pomoci, vďaka priloženému ovládaču (kľúčenka), priloženého RFID čipu (prívesok) alebo na klávesnici na hlavnej jednotke. V prípade narušenia chráneného prostredia vás bude systém varovať pomocou správy, mobilnej aplikácie alebo alarm kontaktuje pult centrálnej ochrany. 

Rýchla a bezpečná montáž

Bezpečnostný systém Evolveo Salvarix sa pýši nie len svojim skvelým zabezpečovacím systémom, ale aj jednoduchou montážou. Inštalácia si nevyžaduje žiadne ťahanie drôtov a dokonca ani vŕtanie, stačí len umiestniť bezdrôtové snímače s dlhou výdržou batérie v chránenom objekte v dosahu do vzdialenosti až 100 metrov. Samozrejme v závislosti od prostredia a možných prekážok.

Veľké množstvo príslušenstva

Súčasťou základnej sady s hlavnou jednotkou je 2x diaľkové ovládanie (kľúčenka), 2x RFID čip (prívesok), drôtová mini siréna, bezdrôtový infračervený detektor pohybu, bezdrôtový detektor na okná/dvere, napájací adaptér a voucher na 3 mesiace PCO zadarmo. K alarmu si môžete doplniť viac ako 16 typov rozširujúcich detektorov plynov, teploty, detektorov úniku vody alebo klávesnicu s displejom pre profesionálne ovládanie. K hlavnej jednotke si môžete pripojiť bezdrôtové IP kamery Salvarix HD, respektíve Full HD, ktoré si viete umiestniť do interiéru ale aj exteriéru. Poslaním kamier je zachytenie video záznamov alebo online sledovanie v prípade vyhlásenia poplachu zabezpečovacieho systému a zároveň vám prináša uistenie, či došlo k narušeniu vášho objektu, prípadne nahrať dôkazy. Tieto kamery sú okrem iného vybavené aj reproduktormi a mikrofónom, ktoré umožňujú obojstrannú komunikáciu (intercom). Uvedené periférie je možné využiť aj samostatne.

Všetky senzory od Evolveo Sonix/Alarmex je možné pripojiť k novému alarmu Evolveo Salvarix.

Bezpečie na 1. mieste

Pomocou bezpečnostného systému Salvarix si môžete napojiť objekt na pult centrálnej ochrany spoločnosti SECURE HOME na 3 mesiace úplne zadarmo! Pult centrálnej ochrany zabezpečuje maximálnu ochranu objektu po dobu 24 hodín, 7 dní v týždni po celý rok. Aktivácia prebieha podľa inštrukcií v balení alarmu. Po 3 mesiacoch je služba spoplatnená. V prípade neoprávneného vniknutia do stráženého priestoru dorazí na miesto poplachu do 15 minút zásahová jednotka a skontroluje, prípadne zatkne páchateľa. Služba nie je závislá na žiadnom konkrétnom mobilnom operátorovi.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Evolveo
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 20 cm
Hmotnosť: 200 g
Výška: 15 cm
Hĺbka: 3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Voucher na 3 mesiace PCO zdarma
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: GSM
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: ALM303

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore