Evolveo StrongPhone F5 čierny


Uhlopriečka ("): 2.4 ", Rozlíšenie displeja (px): 320x240, Typ telefónu: Vyklápací,


Cena 49,90 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 65,36 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Vyklápací mobilný telefón Evolveo StrongPhone F5 v čierno-žltom prevedení je vybavený klasickou klávesnicou a hlavným 2,4" displejom s rozlíšením 320 x 340 pixelov. Po sklopení vidíte displej s uhlopriečkou 1,4". Zaujme najmä robustnou a odolnou konštrukciou s certifikáciou IP68 odolnou voči vode, prachu a pádu. Vo výbave nájdete FM rádio, 1,3 Mpx fotoaparát, SOS tlačidlo, baterku, kalkulačku, galériu aj kalendár. Podporuje funkciu rýchlej voľby, Dual SIM, Bluetooth a microSDHC karty. Výborná výdrž 1200 mAh batérie

Veľký a malý displej

O maximálny komfort počas používania sa postará jeho hlavný vnútorný 2.4" farebný displej s rozlíšením 320 x 240 pixelov a zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu a tlaku. Telefón po sklopení disponuje druhým 1,44" displejom, na ktorom uvidíte všetky užitočné informácie ako je dátum, čas, stav vašej batérie, pokrytie siete, či prichádzajúci hovor. 

Odolná konštrukcia

Telefón môžete používať aj v prašnom prostredí ako je dielňa alebo stavba. Má totiž odolnú konštrukciu s certifikáciou IP68, ktorá vydrží aj ponorenie do vody (vydrží 30 minút v hĺbke do 1 metra), odolá prachu, blatu aj pádom.

Evolveo StrongPhone F5

Pýši sa veľkými klávesmi, vďaka čomu bude písanie správ či vytáčanie telefónnych čísel pohodlné bez toho, aby ste si museli namáhať zrak. O prísun energie počas celého dňa sa postará batéria s kapacitou 1200 mAh. V telefóne môžete používať až 2 SIM karty, čo vás odbremení od nosenia dvoch mobilných telefónov. Na posielanie súborov využijete technológiu Bluetooth.

SOS tlačidlo a multimédiá

Tlačidlo SOS je skvelým pomocníkom. Stačí, aby ste si vo vašom telefóne nastavili zopár kontaktov a po stačení tohto tlačidla v núdzi začne telefón volať vašim blízkym. Menu telefónu vám ponúkne množstvo základných funkcií, akými sú kalkulačka, prehrávač hudby, FM rádio, kalendár, budík, čítačka e-kníh či baterka na svietenie. Pri počúvaní rádiá, nie je nutné zapájať slúchadlá. Telefón má zabudované dostatočne silné reproduktory, z ktorých budete hudbu zreteľne počuť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.4 "
Rozlíšenie displeja (px) 320x240
Typ telefónu Vyklápací

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo StrongPhone F5 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené