Evolveo StrongPhone G4 Dual SIM čierny

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 5 ", Operačná pamäť RAM: 3 GB, Kapacita: 32 GB, Rozlíšenie displeja: HD,


Cena 159,00 €

Zľava 38% z pôvodnej ceny: 256,90 € Zobraziť nápoveď

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Mobilný telefón Evolveo StrongPhone G4 sa stane vašim spoločníkom pre každodenné používanie. Robusné puzdro telefónu poskytuje maximálnu ochranu pred nepriaznivými podmienkami. Tenké a odolné tele je v čiernej farbe. O chod sa postará procesor Mediatek a operačná pamäť RAM o veľkosti 3GB. Disponuje internou pamäťou s kapacitou 32 GB s možnosťou rozšírenia pomocou slotu pre microSD kartu. 5-palcový dotykový displej s Gorilla Glass 3 zobrazí obsah vo Full HD rozlíšení. Je vybavený fotoaparátom s rozlíšením 8 Mpx a LED bleskom. Podporuje 4G/LTE sieť, Wi-Fi pripojenie, Bluetooth a GPS. Užívateľské prostredie poskytne Android 7.0 Nougat.

Odolný telefón 

Vďaka svojmu robusenému krytu, mobilný telefón Evolveo StrongPhone G4 sa stáva odolným zariadením. Vodotesnosť je certifikovaná podľa normy IP68, odolnosť proti vniknutiu prachu a pri ponorení do vody po dobu 1 hodiny v hĺbke 1,2 metra. Prekvapí vás svojim tenkým telom a elegantným prevedením v čiernej farbe. Telefón je po stranách chránený elegantnými kovovými výstuhami v šedej farbe. 

Displej s Gorilla Glass 3

K odolnému krytu patrí aj odolná obrazovka telefónu Evolveo StrongPhone G4. 5-palcový dotykový displej zobrazí obsah vo Full HD rozlíšení a navyše poskytuje aj skvelú ochranu s Gorilla Glass 3. Je odolné voči škrabancom a prasklinám. Poskytuje lepšiu stabilitu ak dôjde k zvýšeniu tlaku na displej. Smartfón Evolveo StrongPhone G4 má vo výbave aj funkciu ovládania gestami, pri ktorej si pre jednotlivé funkcie nastavíte vaše požiadavky.  

Výbava smartfónu

O plynulý chod vašich aplikácii a operačného systému Andorid 7 Nougat sa postará procesor Mediatek so 4 jadrami spolu s operačnou pamäťou RAM o veľkosti 3 GB. Vaše dáta, ako obrázky, hudbu, videá či aplikácie si uložíte do internej pamäte s kapacitou 32 GB. Smartfón má vo výbave aj fotoaparát s rozlíšením 8 MPx a LED diódou.

Rýchle 4G pripojenie

Mobilný telefón Evolveo StrogPhone G4 podporuje vysoko rýchlostnú sieť 4G/LTE, ktorá vám umožní naplno využívať schopnosti pre rýchle prehliadaní webu, hranie náročných hier, multitasking, sledovanie videí alebo možnosť sťahovania veľkých súborov. Na cestách určite oceníte funkciu Wi-Fi HotSpot, s ktorou vytvoríte bezdrôtovú sieť Wi-Fi v okolí svojho telefónu. Telefón má vo výbave 2 sloty pre SIM kartu, takže pre 2 telefónne čísla vám postačí jedno zariadenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 5 "
Operačná pamäť RAM 3 GB
Kapacita 32 GB
Rozlíšenie displeja HD

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Evolveo StrongPhone G4 Dual SIM čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

pavol

20.6.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon